Новини компанії

Серпень 18, 2020

На радіо Тиса FM відновлюють вихід новини та Brunch Time Show

Команда радіо Тиса FM UA: ЗАКАРПАТТЯ частково відновлює роботу після перебування на самоізоляції. Від сьогодні повернулися в ефір щогодинні інформаційні випуски з 12:00 до 18:00 та Brunch Time Show, котре виходить щобудня з 10:00 до 13:00.

Читайте також: Командна робота всіх регіонів — філії Суспільного в умовах карантину працюють як єдина міжрегіональна платформа

«Ми одержали негативні ПЛР-тести наших ведучих, тому оперативно відновлюємо вихід програм у радіоефір. Частина команди ще чекає на результати аналізів. Як тільки матимемо їх, зможемо робити наступні кроки, — коментує продюсер Закарпатської філії Суспільного Євген Тичина. — Те, що ми вчасно виявили випадки захворювання на коронавірус, дало нам змогу уникнути поширення інфекції в колективі. Вдячний команді за відповідальність одне перед одним і слухачам радіо Тиса FM за те, що вболіваєте за нас».

Нагадаємо, раніше у двох працівників радіо Тиса FM Закарпатської філії Суспільного виявили коронавірусну інфекцію. Ефіри на радіо тимчасово не виходили: команда редакції була на самоізоляції до одержання результатів ПЛР-тестів. Приміщення радійників продезінфікували.

Загалом від початку карантину кілька філій Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — Рівненська, Чернівецька, Львівська, Хмельницька та Івано-Франківська. Частина з них уже працює у звичному режимі.