Новини компанії

Серпень 05, 2020

Частина команди Львівської філії Суспільного тимчасово працюватиме дистанційно

З 5 серпня Львівська філія Суспільного змінює режим роботи: частина команди виконуватиме роботу дистанційно через підтвердження випадку захворювання на коронавірус у відеографа телеканалу. Працівник із COVID-19 перебуває на самоізоляції від 24 липня, а від учора — усі члени команди, хто з ним контактував.

Читайте також: Командна робота всіх регіонів — філії Суспільного в умовах карантину працюють як єдина міжрегіональна платформа

Щоб не допустити спалаху інфекції, команду новинарів філії вирішили перевести на дистанційний режим і тимчасово зупинити вихід інформаційних випусків на телеканалі UA: ЛЬВІВ та UA: Українське радіо Львів до кінця тижня. 

Водночас команда Суспільного у Львові не припинятиме інформувати про важливі події, що відбуваються в області. 

«Ми організували роботу так, щоб було мінімум контактів між працівниками. Команда радіо й «Теми дня» працюватиме позмінно, ефіри відбуватимуться без гостей у студії — вони вмикатимуться телефоном і скайпом. Новинарі дистанційно готуватимуть рухомий рядок із головними новинами Львівщини для телеканалу. Діджитал-відділ працюватиме з дому для сайту suspilne.media та сторінок філії у соцмережах», — розповіла менеджерка Львівської філії Суспільного Тетяна Колісніченко.

Приміщення філії продезінфікували й стежать за самопочуттям усіх працівників. 

Нагадаємо, від початку карантину дві філії Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — Рівненська й Чернівецька. Нині вони працюють у звичному режимі.