Новини компанії

Серпень 04, 2020

Суспільне оголошує нацвідбір на Дитяче Євробачення за новими правилами

У середу, 5 серпня, Суспільний мовник розпочне прийом заявок на участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2020. Цьогоріч діти можуть узяти участь як із власною піснею, так із кавером пісні. Прийом заявок триватиме до 25 серпня.

Читайте також: Україна візьме участь у Дитячому Євробаченні-2020

Уперше Суспільне розширює можливості й змінює умови відбору, аби талановиті діти потрапили на міжнародний конкурс, навіть якщо не мають своєї пісні. Відбір представника України на Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2020» відбуватиметься онлайн, і всі охочі зможуть проголосувати за свого фаворита.

На першому етапі учасники мають заповнити й подати заявку на сайті нацвідбору junior.eurovision.ua. Протягом доби відео учасника опублікують на сайті з хештегом #uajesc2020, якщо заявка відповідатиме вимогам Положення.

До 25 серпня учасники відбору зможуть збирати лайки під своїми відео з піснями.

Читайте також: Історії про талановиту молодь — в ефірі регіональних філій Суспільного

Далі відбір відбуватиметься так:

  • ІІ етап 26–27 серпня — визначать шортлист, до якого потраплять одинадцять найкращих учасників: вісім з авторською піснею, двоє — із каверами, а також учасник, відео якого набере найбільшу кількість лайків.
  • ІІІ етап — із 28 серпня по 4 вересня будуть оголошені імена одинадцяти учасників, підписані договори. Також буде записана пісня, яку надасть Суспільне для виконавців каверів, і за бажанням її зможуть записати виконавці власних пісень.
  • IV етап — із 5 по 7 вересня відбуватиметься голосування, під час якого журі й користувачі соцмереж визначатимуть переможця серед одинадцятьох учасників.
  • V етап — до 12 вересня буде оголошено ім’я переможця національного відбору на Дитяче Євробачення-2020.

Зазначимо, цьогоріч Суспільний мовник долучиться до Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2020», що відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща).