Новини компанії

Липень 15, 2020

День, коли 30 років тому незалежність України стала невідворотною: спецвипуск проєкту «Персона ґрата» на UA: Українське радіо

У четвер, 16 липня, Україна відзначатиме 30-річчя з дня ухвалення Декларації про державний суверенітет. Про політичну атмосферу та суспільні настрої, що створили передумови для вибору Україною свого шляху до Незалежності — у спецвипуску проєкту Світлани Мялик «Персона ґрата» в ефірі UA: Українське радіо. Слухайте 16 липня о 8:35 та 15:30.

Читайте також: UA: Українське радіо оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво радіопроєкту «Королі і капуста»

Гість програми — народний депутат фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв, який тоді був молодим депутатом-опозиціонером. 

Як створювалася Декларація про державний суверенітет України, в чому її головна цінність та які висновки можна зробити, аналізуючи ці події сьогодні — у відвертому та гострому інтерв'ю в студії UA: Українське радіо.

Нагадаємо, у спецпроєкті «Персона ґрата» авторка та ведуча Світлана Мялик запрошує впливових політиків, бізнесменів, дипломатів і громадських діячів на відверту розмову про Україну й важливі для українців події.

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа України. UA: Українське радіо мовить у Києві на хвилі 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте UA: Українське радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.