Новини компанії

Липень 08, 2020

Наука — це весело! Прем’єра дитячої програми «Шо? Як?» на UA: ПЕРШИЙ

У неділю, 12 липня, о 8:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує прем’єра дитячої пізнавальної програми «Шо? Як?». Нове науково-популярне шоу познайомить юних глядачів зі світом несподіваних відкриттів і наукових експериментів.

Читайте також: Від римської тоги до мініспідниці — документальний серіал «Історії високої моди» на UA: КУЛЬТУРА

У світ захопливої науки запрошують роботеса Юкі та її помічник, генетик і геронтолог Олександр Коляда. Разом вони пояснюватимуть із наукової точки зору природу різноманітних явищ, з якими ми стикаємося щодня, і підтверджуватимуть пояснення прикладами й практичними експериментами. 

Звідки береться світло? Як бачить змія? Що можна побачити у космосі? Що таке ГМО? Про все це й багато інших цікавинок діти дізнаються з випусків програми, а також побачать, як можна провести деякі експерименти в домашніх умовах. Разом з ведучим розкривати таємниці навколишнього світу буде команда допитливих дітлахів, які допомагатимуть проводити експерименти й вивчати закони природи.

Також запрошені популяризатори науки своїми розповідями про роботу існуючих у природі явищ наблизять юних глядачів до справжнього світу відкриттів вчених. Кожен випуск науково-популярного шоу буде присвячений новій темі.

За словами менеджерки проєкту Олександри Малевич, програма «Шо? Як?» не про повчання, вона про те, що наука — це цікаво, адже вона про наше життя.

Дивіться дитячу програму «Шо? Як?» щонеділі о 8:15 одразу по дві серії поспіль на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ з повтором щосуботи о 8:20.

Зазначимо, проєкт реалізується у межах співпраці UA: Суспільне мовлення з японським суспільним мовником NHK та агентством міжнародної співпраці Японії JICA.

Фотографувала Анастасія Мантач