Новини компанії

Червень 26, 2020

Суспільне запускає новинний сайт про окупований Крим

У День кримськотатарського прапора, 26 червня, запрацює новинний сайт Суспільне Крим. Нова діджитал-платформа Суспільного — crimea.suspilne.media — розповідатиме про події на окупованому півострові. Для мовника це перший досвід запуску сайту одночасно чотирма мовами, тому до роботи залучили перекладачок англійською та кримськотатарською.

Читайте також: Команда Суспільного готується до запуску міжрегіонального ранкового шоу

Читайте новини на Суспільне Крим, дивіться сюжети про окупований півострів та знайомтеся з історіями відомих кримчан. Для глядачів телеканалу UA: КРИМ буде доступна онлайн-трансляція.

Шефредактор телеканалу UA: КРИМ Алім Абдулхаіров поділився, що новий сайт повинен не тільки розповідати Україні про Крим і Криму про Україну, а ще й нагадувати світові про них обох.

«Створюючи сайт Суспільне Крим, ми мали на меті збільшити нашу аудиторію в діджиталі. Ми хочемо виконувати функції Суспільного мовника й за межами України, тому ресурс працюватиме чотирма мовами — кримськотатарською, українською, російською та англійською», — додав Алім Абдулхаіров.

Сайт створила команда цифрових платформ Суспільного. Суспільне Крим буде частиною загальнонаціонального сайту Суспільне Новини. Старшим редактором сайту стане Микола Матвійчук.

 

Фотографувала Анастасія Мантач