Новини компанії

Червень 25, 2020

Марія Фрей: «Захистити людину від інформаційних маніпуляцій може лише вона сама»

Цієї суботи, 27 червня, о 19:00 генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей долучиться до дискусії «Як тримати курс у морі інформації» в межах Фестивалю ідей-2020. UA: Суспільне мовлення — інформаційний партнер події.

Читайте також: Команда Суспільного готується до запуску міжрегіонального ранкового шоу

«У суспільстві запит на інформацію — сталий, а от на канали, через які її одержують — мінливий. Аудиторія мігрує від однієї платформи до іншої, часто нарікаючи, що їхня якість могла б бути кращою. Можна дійти висновку, що складно знайти механізм забезпечення абсолютної якості інформаційного контенту. Захистити людину від інформаційних маніпуляцій і «сенсаційних» атак може лише вона сама. Тож про те, як реагувати й діяти, коли інформаційне поле атакує, поговоримо впродовж дискусії», — прокоментувала генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Разом із Марією Фрей у дискусії візьмуть участь журналістка видання «НВ» Крістіна Бердинських та медіаексперт Андрій Кулаков, які поділяться досвідом пошуку правдивих фактів у потоці інформації, а також обговорять зміну ролі ЗМІ сьогодні й у найближчому майбутньому.

Нагадаємо, 25 червня стартував Фестиваль ідей-2020, який уперше за чотири роки відбудеться онлайн. Упродовж трьох днів спікери обговорюватимуть, як пандемія змінила світ.