Новини компанії

Червень 23, 2020

Дмитро Разумков — гість програми «Персона ґрата» на UA: Українське радіо

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков — гість нового випуску авторського проєкту Світлани Мялик «Персона ґрата» на UA: Українське радіо.

Повна версія інтерв'ю вийде в ефірі завтра, 24 червня, о 9:10. А вже сьогодні о 18:10 на UA: Українське радіо — 20-хвилинна версія з найяскравішими цитатами голови Верховної Ради.

Читайте також: Нацрада оцінила, як UA: Українське радіо виконує мовні квоти

У програмі: 

  • Верховна Рада ухвалила законодавчий план роботи на 2020 рік. Що передбачає документ? Головні реформи — зміни до Конституції, народовладдя й децентралізація. 
  • Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради та визначив як невідкладний законопроєкт про судоустрій і статус суддів. Коли документ розглянуть? 
  • Законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум — перспективи ухвалення. 
  • Робота Кабміну Дениса Шмигаля. Наскільки діяльність буде ефективною з огляду на те, що ВР не підтримала урядової програми дій?
  • Освітній і мовний закони — до яких змін готуватися українцям.

Дивіться відеозапис інтерв'ю на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Текстова версія інтерв’ю з Дмитром Разумковим з’явиться після ефіру на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, у спецпроєкті «Персона ґрата» Світлана Мялик запрошує впливових політиків, бізнесменів, дипломатів і громадських діячів на відверту розмову про Україну й важливі для українців події.