Новини компанії

Червень 16, 2020

Журналіст Суспільного увійшов до шорт-листа премії PRESSZVANIE

Креативний продюсер Суспільне Новини Денис Пристай — серед претендентів на премію PRESSZVANIE в номінації «Економічна політика: фінанси, інвестиції».

Читайте також: Олена Гусейнова візьме участь у презентації книжки Оксани Забужко й Блаженнішого Святослава

Денис був одним із перших журналістів у команді новинного сайту Суспільного. Його головний напрям роботи — економічна журналістика. А своїм улюбленим матеріалом називає експериментальне інтерв’ю з Тарасом Шевченком, де той розповідає про коронавірус, війну, культуру та реформи.

«Ще одинадцять місяців тому, коли я прийшов на Суспільне, новинного сайту навіть не існувало. Тепер ми маємо мільйони переглядів, перше місце за дотриманням журналістських стандартів серед українських онлайн-медіа. Звісно, приємно, коли твою роботу цінують. І ще приємніше, коли тебе й твої матеріали асоціюють із медіа, яким пишаєшся», — розповів Денис Пристай.

PRESSZVANIE — щорічна премія для журналістів і редакторів, якою відзначають за лідерство й професіоналізм. Цьогоріч журналісти подали 375 матеріалів у 18 номінаціях.

До шорт-листа увійшли медійники, які набрали найбільшу кількість балів від незалежного журі. Оцінюють роботи учасників редактори українських ЗМІ та медіаексперти.

Після оголошення переможців на церемонії нагородження всі оцінки журі будуть у відкритому доступі на сайті премії. Організатори повідомлять дату церемонії нагородження додатково, коли дозволять масові заходи.