Новини компанії

Червень 12, 2020

Чернівецька філія Суспільного переходить на дистанційний режим роботи

З 12 червня частина працівників Чернівецької філії Суспільного переходить на дистанційний режим роботи через підтверджений випадок захворювання на COVID-19.

«Попри складну ситуацію ми й далі інформуватимемо населення на платформах Суспільного Буковини. Це випуски новин на радіо й телебаченні та наповнення сайту й соцмереж. А поки ми тимчасово зупиняємо випуск інших теле- та радіопроєктів до стабілізації ситуації», — прокоментував продюсер Чернівецької філії Суспільного Максим Волошин.

Читайте також: Командна робота всіх регіонів — філії Суспільного в умовах карантину працюють як єдина міжрегіональна платформа

У приміщеннях UA: БУКОВИНА сьогодні проводять дезінфекцію. Усі колеги, що контактували з інфікованими, перебувають на самоізоляції. 

«Бажаємо якнайшвидшого одужання нашій колезі. Вдячний колективу філії за зібраність і швидке реагування на нові обставини. Суспільне Буковини й надалі інформуватиме своїх глядачів і слухачів про найважливіше. А вся команда Суспільного підтримує та допомагає нашим колегам у Чернівецькій філії», — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, Микола Чернотицький

Команда Чернівецької філії Суспільного працюватиме адаптовано — усі, хто може перейти на дистанційну роботу, залишаться вдома. Проте відділ новин працюватиме у звичному режимі, щоб оперативно повідомляти чернівчанам важливу інформацію. 

Діджитал-платформи філії інформуватимуть підписників про всі доступні без виїздів події Чернівців та області. Уся інформація — на фейсбук-сторінці й сайті UA: БУКОВИНА.