Новини компанії

Червень 10, 2020

Лайфхаки «в полях»: на Суспільному відбувся курс ВВС про безпеку журналістів

З 8 до 10 червня команда Суспільного пройшла курс про безпеку персоналу, залученого до виробництва контенту під час COVID-19, який відбувся за підтримки BBC Media Action.

Тренерка BBC Media Action Наомі Голдсміт розповіла трьом групам журналістів із центральної дирекції та регіонів про ризики COVID-19 та їх зменшення для медіапрацівників, а також про безпеку журналістів під час пандемії.

Читайте також: «Втеча до ідеального міста» — UA: ПЕРШИЙ покаже проєкт ВВС

На курсі тренерка ділилася порадами й активно спілкувалася з аудиторією, розповідаючи про особисту безпеку «в полях», налагодження роботи та психологічний вплив під час висвітлення COVID-19.

«Сподобалося, як подавали матеріал — із прикладами й спілкуванням з аудиторією. Корисними були поради щодо впливу журналістського матеріалу на споживача. Не завжди є час подумати про те, що твій матеріал може вплинути на людину інакше, ніж ти передбачала. Що роблю, щоб зменшити ризик захворіти на COVID-19 на роботі? Мої звички майже не змінилися, дослухаюся до порад МОЗ», — зазначила кореспондентка UA: ЗАПОРІЖЖЯ Дар’я Пасічник.

«Їздити на зйомки й брати коментарі в респондентів нині непросто. Я дізналася цікаві лайфхаки, наприклад, як зробити штатив для мікрофона з підручних матеріалів чи як налаштувати себе й інших на позитивні емоції попри пандемію. Ми знайшли штативи для мікрофонів, якими користуємося саме під час зйомок, дезінфікуємо техніку. І намагаємося підтримувати одне одного», — розповіла кореспондентка UA: РІВНЕ Катерина Сірук.

Нагадаємо, курс провели в межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. Також, аби підтримати трансформацію українського суспільного мовника, навчальний заклад DW Akademie співпрацює з благодійною організацією BBC Media Action. Мета проєкту — промоція суспільного мовлення завдяки створенню функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

 

Фото: Нікіта Галка