Новини компанії

Червень 02, 2020

Концерт пам’яті Мирослава Скорика покажуть на UA: КУЛЬТУРА

Сьогодні, 2 червня, о 21:00 на вшанування пам’яті видатного українського композитора Мирослава Скорика, який відійшов у вічність 1 червня, на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА прозвучать всесвітньо відомі твори композитора, об’єднані в «Симфонію колядок».

Глядачі телеканалу UA: КУЛЬТУРА матимуть унікальну можливість ще раз доторкнутися до великого таланту, знову почути знайомі з дитинства мелодії та інтонації, які протягом століть передавалися з уст в уста й стали частиною української ідентичності, насолодитися широким «бетховенським звучанням» аранжувань «Симфонії» маестро Скорика.

Читайте також: «Плем’я», «Служниця», «Дім, який побудував Джек» — фільми Каннського кінофестивалю на UA: КУЛЬТУРА

Запис концерту «Різдвяні мелодії», зроблений на початку цього року Суспільним мовником, — один з останніх. Символічними є фінальні кадри концерту, коли після завершення останнього твору під оплески зали Національної опери Мирослав Скорик виходить на сцену та дякує всім виконавцям і слухачам. Прощання маестро на тлі звучання його безсмертних мелодій назавжди залишиться в пам’яті глядачів.

Мирослав Скорик — відомий український композитор і музикознавець, Герой України, лауреат Шевченківської премії. Автор симфоній, концертів для камерних оркестрів, музики до опери та балету, а також творів для фортепіано й вокалу. Найвідомішим його твором став концерт «Мелодія» для скрипки з оркестром.

Дивіться концерт пам’яті Мирослава Скорика на телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті каналу, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.