Новини компанії

Травень 20, 2020

Енергобезпека України в часи пандемії — сьогодні в «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Про енергобезпеку України в часи пандемії говоритимуть у проєкті Світлани Мялик «Здорова політика» сьогодні, 20 травня, в ефірі UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

Гість прямого ефіру — перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

Читайте також: Канали Суспільного радіо почали FM-мовлення ще у 18 містах

У програмі:

  • як пандемія COVID-19 та карантин впливають на роботу «Нафтогазу», куди і в яких обсягах розподілено благодійний медичний вантаж, який компанія закупила й доставила з Китаю;
  • чи поставила епідемія під загрозу енергетичну безпеку України;
  • підготовка до зими — які нині запаси газу в сховищах та як діятиме «Нафтогаз», готуючись до нового опалювального сезону.

Слухачі проєкту «Здорова політика» зможуть поставити свої запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, щосереди на UA: Українське радіо «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.