Новини компанії

Травень 04, 2020

UA: КУЛЬТУРА розпочинає показ театральних вистав

Ексклюзивні трансляції найцікавіших театральних вистав відбуватимуться на фейсбук-сторінці телеканалу UA: КУЛЬТУРА. Після кожного перегляду виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін запросить до обговорення вистав їхніх творців.

Відкриє сезон уже завтра, 5 травня, о 20:00 вистава «Сталкери» театру «Золоті ворота».

Вистава за п’єсою українського драматурга Павла Ар’є в постановці Стаса Жиркова збирає аншлаги вже кілька років поспіль. Це специфічна комедія на дві дії про химерних мешканців зони відчуження, у чиєму житті реальність переплелася з міфом, а Чорнобильська зона тут стає метафорою всієї України. Головні ролі виконують Ірма Вітовська-Ванца, Олексій Нагрудний та Віталіна Біблів.

Читайте також: Топ-20 вистав в ефірі UA: Радіо Культура, які закохують у літературу

Одразу після вистави дивіться розмову виконавчого продюсера UA: КУЛЬТУРА Лук’яна Галкіна з режисером вистави Стасом Жирковим

12 травня о 20:00 дивіться виставу «APOLLO» харківського театру «Нєфть». Режисерка-постановниця — Ніна Хижна. Це перформативно-пластична вистава за мотивами балету Ігоря Стравінського «Apollon musagete». У її основі — історія митця, який шукає своє місце та призначення, постійно перебуває в неспокої, має робити вибір і відповідати за нього. 

«Історія Стравінського, котрий позиціював себе як громадянина світу, підштовхнула нас до роздумів про роль митця та його місце в суспільстві, причини й наслідки еміграції, а також навіяла фантазії про космополітизм», — розповідають творці. Ролі виконують Артем Вусик, Дмитро Третьяк, Ніна Батовська, Анна Єрьоменко та Марія Лозова. 

Після перегляду Лук’ян Галкін спілкуватиметься з режисеркою вистави Ніною Хижною та виконавцем однієї з головних ролей Артемом Вусиком.