Новини компанії

Квітень 28, 2020

Суспільне збільшує час трансляцій недільних богослужінь

З 3 травня суспільні телеканали на час карантину транслюватимуть богослужіння щонеділі з 09:00.

Загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КРИМ, а також усі 24 регіональні телеканали Суспільного мовника в неділю показуватимуть релігійні трансляції на півтори години більше ніж раніше. Це зумовлено великим інтересом українських вірян, які через карантинні заходи не можуть відвідати храмів. Як показує практика європейських суспільних мовників, які під час карантину теж збільшили обсяги трансляцій богослужінь, у час пандемії для людей важливо мати змогу задовольнити духовні потреби.

Читайте також: Понад 7 млн глядачів увімкнули релігійні трансляції на Суспільному

О 09:00 розпочнуться в прямому ефірі Божественна літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Православної церкви України та всеукраїнська молитва.

З 11:00 у прямому ефірі транслюватимуть недільну літургію Української греко-католицької церкви.

З 12:30 покажуть у прямому ефірі недільну святу месу Римсько-католицької церкви в Україні.

Усі релігійні трансляції супроводжуватимуть перекладом жестовою мовою.

Читайте також: Бабуся на карантині. Як дивитися релігійну службу онлайн і стати зіркою фейсбуку

Нагадаємо, із кінця березня три загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також всі регіональні телеканали Суспільного мовника транслюють щотижня з п’ятниці по неділю богослужіння та інші обрядові заходи, щоб допомогти задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження позбавлені можливості відвідувати храми. За цей час трансляції богослужінь увімкнули 7,4 млн глядачів Суспільного.