Новини компанії

Квітень 03, 2020

«Вдома з Богом» — UA: БУКОВИНА показала серію відеозвернень священників до вірян

Команда UA: БУКОВИНА в передвеликодній час зняла серію відео, у яких священники п’яти конфесій звернулися до вірян із закликами молитися та єднатися духовно в період карантину.

«Нині важливо, щоб мешканці краю зменшили кількість соціальних контактів. Саме це знизить динаміку поширення COVID-19. Наше медіа одним із перших організувало трансляцію наживо недільного богослужіння, аби віряни могли помолитися вдома. Очевидно, що такі практики обов’язково поширюватимуться. Сьогодні ми поспілкувалися з представниками різних церков краю і запустили на UA: БУКОВИНА серію мотиваційних відео від них для вірян. Також адаптували ці ролики для слухачів Українського радіо Буковина», — розповів продюсер Чернівецької філії Суспільного Максим Волошин.

Відео показали в ефірі UA: БУКОВИНА як міжпрограмки, а 3 квітня їх почують слухачі UA: Українське радіо Буковина. Також ролики можна дивитися на ютуб-каналі філії.

«Вдома з богом»: отець Василь Гасинець, військовий капелан, декан Чернівецький УГКЦ

«Вдома з богом»: Менахем Мендл Гліцнштейн, головний рабин Буковини та Чернівецької області

«Вдома з богом»: отець Анатолій Шпак, настоятель костелу Воздвиження Святого Хреста

«Вдома з богом»: пастор В’ячеслав Нагірняк — заступник голови обласного об’єднання Церков Євангельських Християн-Баптистів

«Вдома з богом»: отець Василь Угрин, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ

Нагадаємо, 22 березня команда UA: БУКОВИНА транслювала наживо на регіональні філії Суспільного недільну літургію з храму Покрови Пресвятої Богородиці й Приснодіви Марії в Чернівцях. Трансляція богослужіння відбувалася за допомогою пересувної телевізійної станції із закритого храму, як того вимагають карантинні обмеження.