Новини компанії

Березень 31, 2020

UA: Українське радіо подвоїло кількість прямих ефірів проєкту «Бути здоровим»

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо збільшив кількість прямих ефірів проєкту «Бути здоровим», аби надавати українцям більше фахової інформації про COVID-19.

Якщо раніше програма «Бути здоровим» виходила наживо раз на тиждень (із повтором у записі), то тепер двічі на тиждень: щопонеділка о 10:20 та щосереди о 10:10

В ефірі проєкту «Бути здоровим» досвідчені лікарі й науковці дають практичні поради, як захистити здоров'я в умовах поширення коронавірусної інфекції та карантину. Ведучі — Тамара Гусейнова та Олена Григорович.

Під час прямого ефіру слухачі можуть поставити запитання гостям програми. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

«Запитань на студійний вайбер надходить так багато, що однієї програми замало, аби на всі відповісти. Тому деяким темам присвятимо кілька випусків. Звісно, величезна кількість запитань — про коронавірус, але не тільки. Тому що всі інші захворювання з появою COVID-19 не зникли», — пояснює Олена Григорович.

«Бути здоровим» надзвичайно ретельно відбирає фахівців, яких запрошують на ефір.

«Щодня ми спілкуємося з провідними лікарями-практиками, фахівцями МОЗ, науковцями медичних інститутів. Тримаємо руку на пульсі. Відстежуємо всі новини, пов'язані з COVID-19. Медичні теми взагалі потребують особливої відповідальності, оскільки одне вчасно сказане слово може зберегти здоров'я тисячам наших слухачів», — зазначає Тамара Гусейнова.

Нагадаємо, UA: Українське радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio — онлайн та в записі. 

Також попередні випуски «Бути здоровим» слухайте на сайті UA: Українське радіо за посиланням.