Новини компанії

Березень 29, 2020

Організації нацспільнот виступили на підтримку збереження фінансування Суспільного

Організації національних спільнот в Україні висловлюють занепокоєння щодо наміру Кабінету Міністрів України скоротити фінансування Суспільного мовника й звертаються до Уряду та Президента з проханням зберегти повний бюджет телерадіокомпанії.

Підтримку Суспільному висловили:

«Унаслідок такого перегляду державного бюджету країна може залишитися без Суспільного мовника й відповідно без проєктів для національних меншин, адже коштів буде недостатньо навіть для виживання телерадіокомпанії», — ідеться в заявах.

Організації звертаються до Кабінету Міністрів України з проханням звернути увагу на цю проблему та забезпечити інформаційні права національних меншин.

«Попри всі виклики Суспільний мовник сьогодні, як ніколи, потрібний суспільству України», — додають представники Центру польської культури і європейського діалогу.

Нацспільноти наголошують на важливості діяльності Суспільного мовника і його Координаційного центру мовлення національних меншин. Адже це єдина телерадіокомпанія, яка поставила за мету забезпечити потрібні умови для реалізації мовних і культурних інформаційних прав представників усіх національних спільнот. 

Суспільний мовник висловлює вдячність організаціям національних спільнот за підтримку. 

Нагадаємо, Представництво ЄС в Україні та Посольства США, Німеччини, Великої Британії, Швеції та Японії закликали зберегти повне фінансування Суспільного мовника. А команда телерадіокомпанії звернулася з відкритим листом до Кабінету Міністрів України.