Новини компанії

Березень 26, 2020

Суспільний мовник запроваджує пільги для орендарів на час карантину

Суспільний мовник надав на період карантину пільги орендарям приміщень у центральній дирекції та регіональних філіях, діяльність яких обмежена на цей час. Вони передбачають повне звільнення від орендної плати за винятком оплати комунальних послуг.

Керівництво Суспільного вирішило підтримати орендарів у час кризи. Усі заклади, які припинили свою діяльність на період карантину, отримали однакові умови звільнення від орендної плати.

«Соціальна функція Суспільного в часи, коли економіка країни зазнає великих збитків, дуже важлива. Ми розуміємо, що більшість орендарів не отримують сьогодні прибутку, тому не стягуватимемо орендної плати на період вимушених канікул», — прокоментував член правління, відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, Микола Чернотицький.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Свою діяльність на цей час тимчасово зупинили заклади громадського харчування, освітні інституції, установи побутового обслуговування та інші.