Новини компанії

Березень 25, 2020

«Здорова політика» — новий проєкт Світлани Мялик в ефірі UA: Українське радіо

На першому каналі Суспільного радіо UA: Українське радіо стартує проєкт «Здорова політика». Прем’єра відбудеться сьогодні, 25 березня, о 19:10.

«Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошуватиме фахівців, які на державному рівні беруть участь у запровадженні заходів із запобігання поширенню COVID-19 і мають найточніші дані про стан справ у країні.

Гість прем’єрного випуску «Здорової політики» — очільник Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін.

«Центр громадського здоров’я — організація, яка першою отримує дані про випадки захворювання з регіонів, що згодом передають у МОЗ. Фактично нині вона перебуває на передовій епідемічного фронту. Думаю, сьогодні ми почуємо багато важливої інформації — відповіді на запитання, які хвилюють кожного українця», — розповіла авторка проєкту Світлана Мялик.

Мета проєкту «Здорова політика» — доносити до громадян актуальну інформацію про боротьбу України з поширенням COVID-19: яких заходів уживають, наскільки вони ефективні, які прогнози на найближче майбутнє.

«Під час епідемій дії влади, лікарів і населення мають ґрунтуватися на правді й довірі», — підкреслює Світлана Мялик.

Зазначимо, що програма «Здорова політика» виходитиме в ефірі UA: Українське радіо замість іншого авторського проєкту Світлани Мялик «Персона ґрата».

Слухачі «Здорової політики» матимуть змогу поставити свої запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

Дивіться відеотрансляцію кожного випуску на ютуб-каналі UA: Українське радіо.

Також UA: Українське радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.