Новини компанії

Березень 16, 2020

Що читати під час карантину: 5 спецпроєктів на новинному сайті Суспільного

Аби не дати паніці ні найменшого шансу, Суспільне рекомендує спрямувати енергію на корисні справи, часто мити руки й читати найцікавіші спецпроєкти на сайті suspilne.media. Попри те, що ресурс запустили кілька місяців тому, текстів вистачить до кінця самоізоляції. Теми на будь-який смак: від заощадження грошей до першого альбому гурту «Тартак».

 

Дожити до пенсії

Про що: говоримо про фінансову грамотність, де можна знайти ідеї пасивного доходу і як керувати власними фінансами й заощаджувати.

Кому читати: тим, хто знає, що гроші під матрацом не «працюють».

#Щоменізтого

Про що: як нові законопроєкти впливають на наше повсякденне життя й що приховано за таємничим «ухвалили/подали/проголосували за проєкт такий-то».

Кому читати: тим, хто хоче не тільки стежити за законодавчими трендами, а й розуміти їх.

Фінансова абетка

Про що: про все те, що ви вважали складним в економіці. Чому срібло дешевше за золото та що хотів сказати автор, коли написав «маржа»?

Кому читати: тим, хто не хоче впадати в ступор, коли почує щось про облігації внутрішньої державної позики України.

Людина з

Про що: як описати місто без банальних вижимок із Вікіпедії. Подейкують, що про українські міста більше розкажуть заголовки місцевих ЗМІ, ніж путівники. Перевіряємо!

Кому читати: тим, хто хоче відкрити авантюрну та емоційну сторону місця, куди їде.

Антологія. Український альбом

Про що: Ми знаємо, що без ВУЗВ не було б й Alyona Alyona. Спільний проєкт Суспільне Новини і UA: Радіо Промінь розповідає про історію становлення українського шоу-бізу, починаючи з 90-х.

Кому читати: тим, кому слова «Янанебібув» і «Шикидим» гріють душу.