Новини компанії

Лютий 25, 2020

Суспільне підписало договір із переможцем Нацвідбору гуртом Go_A

Сьогодні, 25 лютого, під час пресконференції переможців Національного відбору на Євробачення-2020 гурт Go_A підписав договір на участь у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2020».

«Суспільний мовник везе гурт Go_A у Нідерланди своїм коштом. Ми подбаємо, аби всі шість учасників гурту були представлені на найулюбленішому музичному конкурсі Європи гідно. Відтепер наше основне спільне завдання — промотувати Україну якомога якісніше», — зазначив голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

У травні гурт представить Україну з піснею «Solovey». До того часу гурт Go_A разом із командою Суспільного готуватимуться до поїздки в Роттердам.

«Я відчуваю, що зараз уже приходжу до тями й усвідомлюю нашу перемогу не просто як особисту, а і як те, що ми тепер представники від України на Євробаченні. Коли ми йшли на Нацвідбір, то хотіли, щоб на Євробаченні звучала українська пісня. І тепер маємо можливість це здійснити», — коментує  солістка гурту Go_A Катерина Павленко.

Нагадаємо, 22 лютого відбувся фінал Національного відбору учасника від України на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2020», за результатами якого перемогу здобув гурт Go_A.

 

Фотографувала Анастасія Мантач