Новини компанії

Лютий 20, 2020

UA: Радіо Промінь розпочало FM-мовлення в Житомирі

Другий канал Суспільного радіо UA: Радіо Промінь розширює мережу міст, у яких звучить на FM-частотах. Починаючи з 20 лютого, UA: Радіо Промінь у Житомирі офіційно мовить на FM-хвилі 105,6 МГц.

За словами члена правління Суспільного, відповідального за радіо, Дмитра Хоркіна, ця частота — майже триста п'ятдесят тисяч осіб потенційної аудиторії в зоні впевненого прийому радіосигналу.

Відтепер UA: Радіо Промінь у Житомирі доступне для всіх слухачів, які мають радіоприймач в авто, удома чи на роботі.

«Промінь — перше молодіжне радіо, яке колись запропонувало слухачам долучатися до розмов у прямому ефірі. Лише після Променя це підхопили й інші. І сьогодні наша радіостанція далі ділиться зі слухачами всім новим — прем’єрами хітів, свіжим поглядом на важливі події. В ефірі дуже багато якісної музики. Дев'яносто п'ять відсотків пісень, які звучать на Промені — пісні українською мовою», — додав Дмитро Хоркін.

Слухайте програми другого каналу Суспільного радіо UA: Радіо Промінь: «Ранок PRO», український хіт-парад «Селекція», «БобінаParty», «Година меломана», «Стара гвардія» з Олексієм Коганом, добірну британську музику The Selector, «5 хвилин від Телебачення Торонто» та інші.