Новини компанії

Лютий 13, 2020

UA: Суспільне мовлення запустило оновлений сайт про біатлон

13 лютого розпочав роботу оновлений сайт «Суспільне Біатлон» до Чемпіонату світу з біатлону-2020.

Що нового?

На сайті «Суспільне Біатлон» з’явилися стрічка новин, розділ із профілями біатлоністів та можливість коментувати записи. Також на ньому можна переглянути прямі трансляції тематичних спортивних подій.

Сайт оновили через зростання аудиторії проєкту. Свіжий дизайн і зручний функціонал мають задовольнити потреби гостей вебресурсу. Із часом на сайті з’являтимуться оновлення, адже над удосконаленням і далі працює діджитал-команда Суспільного.

Дизайн вебресурсу за стилістикою схожий на новинний сайт Суспільного — усе для впізнаваності бренду.

«Ми будуємо єдину екосистему діджиталу Суспільного — починаючи з новинного й корпоративного сайту та продовжуючи сайтом про біатлон. Вони не лише матимуть схоже візуальне рішення, а й працюватимуть за єдиними принципами, — прокоментувала генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук. — Ми не зупиняємося на досягнутому: до Олімпіади в Токіо-2020 зробимо єдиний ресурс для всіх видів спорту з онлайн-трансляцією, щоденними новинами, хайлайтами та інтерв'ю зі спортсменами».

Нагадаємо, нещодавно Суспільне запустило окремий новинний сайт. Відтепер найоперативнішу інформацію з усіх куточків України дізнавайтеся на сайті Суспільне Новини за адресою suspilne.media.