Новини компанії

Лютий 12, 2020

Олег Сенцов стане гостем прямого ефіру на UA: Українське радіо

У п’ятницю, 14 лютого, кінорежисер, письменник і громадський діяч Олег Сенцов стане гостем прямого ефіру програми «Права людини понад усе» на першому каналі Суспільного радіо UA: Українське радіо. Початок ефіру — о 16:10.

Програму вестиме авторка та ведуча Ірина Славінська, продюсерка UA: Радіо Культура.

«Дуже вдячна Олегові за відкритість і готовність поспілкуватися в ефірі. Для мене цей випуск програми «Права людини понад усе» особливий. Про цю розмову я мріяла з 2014 року, коли разом з усією Україною почала перейматися долею Сенцова та інших в’язнів Кремля», — розповіла Ірина Славінська.

Слухачі зможуть долучитися до розмови та поставити запитання. Для цього напишіть у вайбер або телеграм на студійний номер (097) 107-1079.

 

Фотографував Валентин Кузан

 

«Права людини понад усе» — програма просвітницького спрямування, яка сфокусована на подіях сьогодення. Вона покликана дати слухачам розуміння, що захист прав людини пов’язаний із їхнім щоденним життям, а не відірваний від нього. Темою кожної розмови є конкретна історія з життя.
Усі випуски програми «Права людини понад усе» слухайте онлайн за посиланням, а також у мобільному застосунку suspilne.radio.