Новини компанії

Лютий 12, 2020

UA: КУЛЬТУРА знімає документальний фільм до Дня героїв Небесної сотні

Команда суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА знімає документальний фільм «Небесна сотня: шість років потому», присвячений Дню героїв Небесної сотні. 

За словами режисерки фільму Марини Бойко, ця історія покликана нагадати про події Революції гідності й відважну боротьбу українців за свої права.

«Минуло всього шість років — насправді дуже мало — але багато людей не знають ні прізвищ героїв Небесної сотні, ні навіть що це за дата — 20 лютого. Цим фільмом ми нагадуємо про події шестирічної давності й розповідаємо, що відбувається з родинами загиблих нині», — коментує режисерка.

Творці фільму поспілкувалися з двома родинами загиблих героїв: киян Кульчицьких і Чаплинських, що мешкають в Обухові. Дізнавалися, як живуть та що думають люди, котрі втратили близьких під час Революції гідності.

У фільмі також використали кінохроніку подій Майдану. Глядачі побачать ретроспективу новин про події революції за шість років. 

Окрема частина фільму присвячена інтерв'ю з адвокаткою сімей Небесної сотні Євгенією Закревською, котра оголосила голодування задля відновлення судових справ. Вона пояснить із юридичного погляду, як триває боротьба за справедливість та чим можна допомогти.

Телепрем’єру фільму «Небесна сотня: шість років потому» дивіться 20 лютого о 17:20 на суспільному каналі UA: КУЛЬТУРА