Новини компанії

Лютий 07, 2020

На UA: Радіо Промінь — марафон з учасниками Нацвідбору на Євробачення-2020

Другий канал Суспільного радіо UA: Радіо Промінь запустив спецпроєкт, у якому учасники Нацвідбору у форматі марафону поділилися сподіваннями від участі в конкурсі. Послухати розмову зірок можна в програмі «ДеньПРО».

«Уже другий рік поспіль UA: Радіо Промінь запрошує в ефір учасників Нацвідбору на Євробачення. Саме на цій суспільній радіостанції можна почути найбільше молодих українських виконавців. Тому співпраця з учасниками Нацвідбору була для нас логічним рішенням. Ми запустили спецпроєкт у форматі марафону. А також в ефірі підбивали підсумки конкурсу.

Цього року UA: Радіо Промінь запустив у ротацію всі треки учасників Нацвідбору за два тижні до фіналу. Щоправда, пісню співачки Каті Chilly ми почуємо безпосередньо в прямому ефірі», — прокоментував виконавчий продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко.

Фінал Нацвідбору на Євробачення, який відбудеться 22 лютого, транслюватимуть наживо на фейсбук-сторінці UA: Радіо Промінь із коментарями радіоведучих і гостей, котрих запросять до студії другого каналу Суспільного радіо.

Нагадаємо, цьогоріч за можливість презентувати Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» боротимуться 16 учасників. Перший та другий півфінали й фінал Національного відбору дивіться на каналі UA: ПЕРШИЙ 8, 15 та 22 лютого. Порядок виступів визначено за результатами попереднього жеребкування.

Слухайте UA: Радіо Промінь у застосунку suspilne.radio для Android та iOS і на FM-хвилях у вашому регіоні.

 

Фотографувала Наталя Черненко