Новини компанії

Січень 31, 2020

Вікторія Сидоренко призначена директоркою з управління персоналом Суспільного

Директоркою з управління персоналом Суспільного стала Вікторія Сидоренко. Про це голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія повідомив колективу під час зустрічі.

На Суспільному Вікторія Сидоренко працювала директоркою з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю з 2017 року, створила відповідний департамент, розбудувала роботу служби в регіонах. Відповідала за публічну комунікацію телерадіокомпанії, партнерську співпрацю, а також кризові комунікації.

До роботи на Суспільному вела комунікації Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні, працювала в проєкті на замовлення Міністерства енергетики Казахстану й вела інформаційні кампанії в 55 країнах світу. Крім того, має досвід роботи керівницею юридичної служби й виступала консультанткою в галузі права інтелектуальної власності.

Сьогодні Вікторія Сидоренко також викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі, зокрема спеціалізується на темах управління репутацією бізнесу та топменеджменту, а також кризових комунікацій.

«Успіх будь-якої справи залежить від людей, які беруться за неї і, звісно ж, від системи, у межах якої їм потрібно працювати.

Я не маю ілюзій щодо недоліків системи, яка дісталася нам у спадок від колишніх державних телерадіокомпаній. Але переконана, що ми вже на півшляху до успіху, бо є команда людей, справжніх професіоналів, які працюють на Суспільному сьогодні.

Тому основне завдання на цій посаді — створити умови, належну систему, у межах якої працівники Суспільного зможуть реалізувати свій потенціал. І це не лише гідна оплата праці, а й налагоджена внутрішня комунікація, зрозуміла й прозора система мотивації та кар’єрного зростання, легкий процес адаптації для нових працівників, розвинена корпоративна культура. Дуже сподіваюся на підтримку колег, адже якісні системні зміни можуть відбуватися, тільки якщо кожен на своєму рівні їх підтримує», — сказала Вікторія Сидоренко.

Голова правління відзначив ефективну роботу Вікторії Сидоренко на попередній посаді й зазначив, що підтримує її в прагненні системних змін у роботі з працівниками телерадіокомпанії.

«На попередній посаді Вікторія зарекомендувала себе не лише як чудова профільна керівниця, а і як ефективна менеджерка, тож це заслужене підвищення. Вона вміє налагоджувати системну роботу й «з нуля» вибудовувати процеси. Тому правління доручає їй вибудувати взаємодію телерадіокомпанії з усіма працівниками й координувати роботу низки департаментів», — прокоментував Зураб Аласанія.