Новини компанії

Січень 15, 2020

Хто вестиме «Євробачення-2020» у Нідерландах

На міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2020» визначили ведучих цього року. У Роттердамі (Нідерланди) конкурс вестимуть ведуча, співачка й двічі учасниця «Євробачення» Едсілія Ромблі, актриса та ведуча Шанталь Янзен і співак, ведучий та коментатор Ян Сміт.

«Приймаючи рішення щодо ведучих, ми насамперед обрали трьох людей із великим сценічним досвідом. До того ж вони розпочинали свою кар'єру як співаки», — прокоментував вибір виконавчий продюсер пісенного конкурсу «Євробачення-2020» Сіет Баккер.

Едсілія Ромблі народилася в Амстердамі 1978 року. Вона здобула перемогу в нідерландській та європейській версії талант-шоу Soundmixshow. А 1998-го та 2007 року представляла Нідерланди на «Євробаченні».

Шанталь Янзен народилася 1979 року в Тегелені, навчалася в Амстердамському університеті мистецтв. Телевізійну кар’єру розпочала в суспільній телекомпанії AVRO, де з 2008 до 2010 року була ведучою найпрестижнішої нідерландської телевізійної церемонії нагородження «Золотий телевізор» (Gouden Televizier-Ring Gala). Вона п'ять разів отримувала нагороду «Телевізійна зірка» (Televizier-Ster) як найкраща телеведуча. 2011 року вела шоу «Нідерланди мають талант» та «Голос Нідерландів».

Ян Сміт народився 1985 року у Волендамі, свій перший хіт випустив, коли йому було 10 років. 2005-го його реаліті-шоу Gewoon отримало нагороду «Телевізійне кільце» (Televizier-Ring). Як співак Ян Сміт відомий не лише в Нідерландах, а й у Бельгії, Німеччині, Австрії та Швейцарії. Він є найуспішнішим нідерландським актором у Німеччині, кілька музичних телепрограмах за його участі подивилися до 12 мільйонів глядачів. За останні 9 років показав себе як фаховий диктор на «Євробаченні», коментуючи виступи разом із Корнальдом Маасом.

Ведучі відкриватимуть три прямі ефіри 12, 14 та 16 травня 2020 року, спілкуватимуться з учасниками в «зеленій кімнаті» й проведуть голосування. Логотипом «Євробачення-2020» стало абстрактне зображення кольорів прапорів 41 країни-учасниці. Слоганом цьогорічного конкурсу є заклик «Відкривайся» (Open Up).

Зазначимо, прямі ефіри національного відбору на «Євробачення» від України відбудуться 8, 15 лютого (півфінали) та 22 лютого (фінал), трансляцію наживо покажуть суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та СТБ.