Новини компанії

Січень 14, 2020

На UA: Українське радіо Рось над серією аудіороликів про булінг працюють спільно зі школярами

11 січня UA: Українське радіо Рось відвідали учні театру-студії «Сучасник» Центру дитячої та юнацької творчості. Діти працювали над створенням циклу аудіороликів про булінг і знайомилися з роботою Суспільного в Черкасах.

Ініціювала зустріч редакторка UA: Українське радіо Рось Марія Голуб, яка стала авторкою проєкту про булінг.

«Хто краще зможе розкрити тему булінгу в школах за школярів? Спочатку ми планували запросити кількох охочих і записати з ними всі діалоги. Але, коли діти почули тему, то майже всі захотіли долучитися. Дехто розповів, що сам стикався й боровся з булінгом у школі. Тож кожен учасник отримав роль. Два дні вони готувалися, а потім ми записали ці театральні мініатюри в студії», — розповіла вона.

Лінійна продюсерка UA: Українське радіо Рось Олена Захарова пояснила, що радійники завжди шукають нові способи створення історії. Тому й запросили до співпраці юних акторів.

«Мене приємно здивували здібності школярів, їхня відкритість та готовність експериментувати, — зазначила Олена Захарова. — Ми розповідали дітям про особливості роботи перед мікрофоном, а вони вчили нас акторської майстерності. Після запису спілкувалися. Було приємно почути, що школярі хочуть записати щось ще. Суспільне завжди відкрите до нових ідей та проєктів».

Про свій перший візит на радіо поділилася враженнями учасниця театру-студії Олена: «Уявити собі не могла, що буде. Як тільки зайшла до студії, побачила привітні усмішки й доброзичливість, це одразу надихнуло творити. Я перейнялася цією атмосферою: мікрофони, звукорежисер, запис, я — гостя, поруч зі мною професіонали. Це було круто».

Робота над роликами про булінг триває. Стежте за анонсами й слухайте трансляцію спецпроєкту в ефірі UA: Українське радіо Рось.

Нагадаємо, у січні до 85-річчя з дня народження українського поета й журналіста Василя Симоненка команда UA: Українське радіо Рось створила серію міжпрограмних аудіороликів.