Новини компанії

Грудень 27, 2019

Що слухати в новорічну ніч на Суспільному радіо — UA: Радіо Культура

Святковий настрій третій канал Суспільного радіо UA: Радіо Культура створюватиме вже 30 грудня. Так, об 11:00 в ефірі звучатиме музика українських композиторів у програмі «Новорічна колядниця». Найкращі пісні для дітей — народні та авторські — виконає Великий дитячий хор Українського радіо під керівництвом Тетяни Копилової.

О 14:00 у програмі «Єврорадіо» ведуча Наталя Попудрібко готує передноворічний подарунок для всіх меломанів від Кирила Карабиця та Борнмутського симфонічного оркестру. Звучатиме чарівна сюїта з балету «Лускунчик» Чайковського та один із найвидатніших фортепіанних концертів усіх часів — концерт №24 Моцарта. Запрошена солістка — одна з найвидатніших піаністок Латинської Америки Габріела Монтеро.

Любителі серіалів також знайдуть програми до смаку. З понеділка, 30 грудня, до п'ятниці, 3 січня, о 15:00 звучатиме цикл програм «Радіодетектив» за повістю Єжи Северського «П’ять разів убивство» в постановці Світлани Свиридко-Сєрової. Це захопливі кримінальні історії — по-англійськи, по-французьки, по-американськи, по-польськи й по-шведськи. Звучатимуть вони зірковими голосами: у ролях Ольга Сумська, Сергій Калантай, Римма Зюбіна та Дмитро Завадський.

О 20:00 слухачі почують спеціальні випуски програми «Аудіокнижка», у якій лунатимуть різдвяні оповідання — щодня до 7 січня. Казкові історії зазвучать голосами Римми Зюбіної, Галини Стефанової, Романа Ясиновського, Дмитра Бузинського та інших акторів. Святковий проєкт підготувала продюсерка Світлана Свиридко-Сєрова.

 

31 грудня

О 14:00 у програмі «Єврорадіо» слухайте новорічний концерт Люксембурзького симфонічного оркестру, також звучатимуть твори Штрауса та Брамса.

О 18:00 транслюватимуть передноворічний концерт наживо з Берліна. Солістка — Діана Дамрау. Берлінським філармонічним оркестром диригує Кирило Петренко. Ведучі трансляції — Наталка Писанка та Наталя Попудрібко.

З 22:00 і до 2:00 в ефірі звучатиме найкраща класична музика. Зокрема, о 23:00 — святковий концерт у виконанні Симфонічного оркестру Українського радіо. Диригент — Володимир Шейко.

 

1 січня

О 12:15 відбудеться трансляція наживо Віденського новорічного концерту із золотої зали Віденської філармонії. Улюблені вальси й польки родини Штраусів звучатимуть у виконанні одного з найкращих колективів світу — Віденського філармонічного оркестру під орудою Андріса Нельсонса. Цей концерт транслюватимуть наживо 36 радіостанцій світу.