Новини компанії

Листопад 25, 2019

UA: ЗАКАРПАТТЯ співпрацюватиме із суспільним мовником Словаччини

Закарпатська філія UA: Суспільне мовлення підписала угоду про співпрацю із Суспільним радіо й телебаченням Словацької Республіки (RTVS). Іноземні колеги спільно з командою UA: ЗАКАРПАТТЯ виготовлятимуть теле- й радіопроєкти для словацької аудиторії в Україні, а також для українців у Словаччині.

«Підписання цієї угоди — це частина візії RTVS про те, що найтісніше ми повинні співпрацювати з нашими сусідами, зокрема з Україною, — зазначив генеральний директор RTVS Ярослав Резнік. — Я дуже радий, що співпрацю із Суспільним мовником України, зокрема із Закарпатською філією, ми збільшуватимемо в напрямі розвитку мовлення для словацької меншини Закарпаття та нашого мовлення для українців, які мешкають у Словаччині. Ми намагатимемося розвивати не лише інформаційне мовлення та публіцистику, а й мистецькі жанри на користь обох мовників».

«Це новий етап нашої спільної роботи з обміну досвідом та контентом. Словацький суспільний мовник виготовляє документальні проєкти, дитячі програми, художні фільми та серіали. Крім того, наші словацькі колеги, зокрема Ярослав Резнік, постійно цікавляться реформою українського Суспільного й наголошують, що розлога мережа регіональних філій — велика перевага для мовника, — розповідає менеджер UA: ЗАКАРПАТТЯ Мирослав Поляковський. — Завдяки Славомірі Кубічковей, керівниці відділу міжнародної співпраці RTVS, ця поїздка також дала змогу побачити роботу телебачення й радіо в Братиславі. Це два телеканали й дев’ять радіостанцій, три з яких працюють лише на діджитал-платформах через вузьку спеціалізацію».

Нагадаємо, улітку словацька редакція UA: ЗАКАРПАТТЯ отримала грантове обладнання. Нині Закарпатська філія Суспільного створює проєкти угорською, румунською, словацькою, німецькою, ромською, російською та русинською мовами. У своїй діяльності команда мовника керується «Концепцією мовлення з тематики національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України».

Докладно про проєкти, які виготовляє UA: ЗАКАРПАТТЯможна прочитати тут. Дивіться програми телеканалу онлайн — на сайті uz.suspilne.media.