Новини компанії

Листопад 01, 2019

На екрани повертається проєкт «Виборчий округ» регіональних філій Суспільного мовника

1 листопада в ефірі регіональних філій Суспільного розпочинається новий сезон суспільно-політичного проєкту «Виборчий округ». У його межах аналізуватимуть роботу новообраних депутатів Верховної Ради за 100 днів після виборів.

«Проєкт «Виборчий округ»  своєрідна діагностика народного обранця на відкритість, компетентність і відповідальність перед громадою. Наголошую, це не компліментарна розмова, а конструктивний діалог з виборцями, — розповіла продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова. — З листопада й до кінця року ми разом із представниками громадських організацій аналізуватимемо ефективність виконання тих обіцянок, які стали для депутата-мажоритарника трампліном у політику». 

За словами продюсерів регіональних філій, підготовка до нового сезону для Суспільного мовника розпочалася ще під час липневих ефірів «Виборчого округу: Співбесіда». Тоді на програму запрошували всіх, хто претендував на місце у Верховній Раді. 

«Із шести депутатів, які пройшли до Верховної Ради за мажоритарними списками, тільки двоє були в ефірі проєкту «Виборчий округ: Співбесіда» в липні цього року, — коментує продюсерка UA: ЖИТОМИР Таміла Бутко. — Сподіваємося, цього разу на нашу пропозицію відгукнуться всі обранці й прийдуть на розмову про перші сто днів своєї роботи».

Народним депутатам уже надіслали офіційні листи-запрошення на проєкт «Виборчий округ». Програму планують записувати з 18 по 22 листопада — у дні, визначені Верховною Радою для роботи з виборцями в округах. Якщо обранець із різних причин не зможе взяти участі у «Виборчому окрузі», в ефір вийде не 26-хвилинна, а скорочена до 13 хвилин програма, де його діяльність аналізуватимуть експерти й оцінюватимуть мешканці округу.

«Є депутати, із якими легко комунікувати, і вони одразу погоджуються на ефір, а є й такі, які досі не відповіли на наші запити. Тож просимо їх знайти у своєму щільному робочому графіку час для спілкування з журналістами Суспільного й донесення до виборців своєї позиції. Зважаючи на те, як інтенсивно й плідно працює новообрана Верховна Рада, вважаю, що проєкт «Виборчий округ» суспільно важливий», — зазначила керівниця ТО «Тема дня» на UA: ВОЛИНЬ Олена Чернуха.

Розмові в проєкті регіональних філій Суспільного мовника передуватиме робота журналістів на конкретних округах: спілкування з місцевими мешканцями й відвідування громадських приймалень обранців. 

«Переконана, що в ефірі UA: ПОДІЛЛЯ ми побачимо конструктивний діалог громади з політиками від області, глибокий аналіз причинно-наслідкових зв’язків у політичних процесах», — сказала продюсерка філії Любов Тімкова.

Нагадаємо, за перші три місяці проєкту «Виборчий округ» наприкінці 2018 року в ефір вийшло 75 програм за участі депутатів VIII скликання.