Новини компанії

Серпень 29, 2019

Обрано нових членів правління UA: Суспільне мовлення

Сьогодні, 29 серпня, наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України обрала нових членів правління мовника. 

За поданням голови правління Зураба Аласанії до керівного органу увійшли: Ярослав Лодигін, котрий відповідатиме за платформу телебачення, Дмитро Хоркін, відповідатиме за платформу радіо.

Водночас кандидатура Лілії Стиренко (відповідальна за фінансовий та планово-економічний напрям роботи компанії) не набрала достатньої кількості голосів. Також у правлінні залишилася вакантна посада члена правління, відповідального за діджитал-платформу.

Також наглядова рада достроково припинила контракти з членами правління, котрі продовжать роботу над реформою Суспільного мовника на нових посадах: Родіоном Никоненком, оскільки він обійме посаду директора з фінансів у телерадіокомпанії, Юрієм Макаровим, котрий відтепер стане шеф-редактором дирекції телебачення. Членкиня правління Олександра Кольцова, відповідальна за платформу радіо, піде у декретну відпустку, у зв’язку з чим її обов’язки виконуватиме новообраний член правління.

Члени правління Микола Чернотицький та Інна Гребенюк продовжать виконувати обов’язки, відповідаючи за адміністративний та стратегічний напрям роботи компанії відповідно.

Нагадаємо, згідно із Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» наглядова рада НСТУ обирає членів правління за поданням голови правління строком на чотири роки. Правління є керівним органом, що здійснює управління поточною діяльністю телерадіокомпанії.