Новини компанії

Лютий 16, 2018

Івано-Франківська і Рівненська філії Суспільного отримали логотип "UA:"

Під час зустрічі з менеджерами і продюсерами філій ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України", яка відбулася 16 лютого, голова правління Зураб Аласанія оголосив про присвоєння двом філіям своєрідного знаку якості Суспільного – логотипу UA:. Відтепер Івано-Франківська філія отримала назву UA: КАРПАТИ, а Рівненська – UA: РІВНЕ.

"Отже до UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ, UA: СУМИ додаються UA: РІВНЕ, UA: КАРПАТИ (Івано-Франківськ). Саме ці дві філії системно показують відповідність стандартам журналістики у своїй роботі і отримали право використовувати графічне зображення "UA" у своєму логотипі", – сказав Микола Чернотицький, член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

Рішення про присвоєння нових назв цим двом філіям ґрунтується на результатах моніторингу ефірів регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного та за технічною якістю ефірів. Рівненська та Івано-Франківська філії показали найкращі результати і були відзначені як такі, що відповідають стандартам якості Суспільного.

"Це велика заслуга всією команди. У нас працює прекрасна команда новинників, суспільно-політичного мовлення, "Теми дня" і "Доброго ранку", це заслуга "Рівне.FM". Це значить, що у нас є Команда. Дякую усім!" – поділилася враженнями продюсерка Рівненської філії Інна Білецька.

За словами продюсерки Івано-Франківської філії Галини Держипільської, для ТРК "Карпати" відповідати цим стандартам, можливо, буде трохи легше: "Ми – молода компанія, телеканалу "Карпати" лише 3 роки. Тому у нас не було такого "спадку" джинси і токсичного контенту з минулих часів. Однак ми маємо власні труднощі: зараз маємо лише цифрову трансляцію, що обмежує нашу аудиторію. Тож ця відзнака дуже важлива для усього колективу – це підтвердження, що ми йдемо у правильному напрямку, це дуже велика мотивація для подальшого розвитку і покращення".

Нагадаємо, 16 та 17 лютого відбулися координаційні робочі зустрічі в Києві з менеджерами і продюсерами з усіх регіонів. У них взяли учать і новообрані у додатковому конкурсі менеджери і продюсери, і уже чинні керівники філій.