Новини компанії

Травень 23, 2019

ЕнеЇда повертається! Прем’єра нового сезону на UA: ПЕРШИЙ

Цієї суботи, 25 травня, о 10:35 на Суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем’єра третього сезону літературно-кулінарного шоу "ЕнеЇда". У новому сезоні йтиметься про видатних українців минувшини — архітекторів, художників, музикантів, політиків і меценатів, чиї улюблені страви готуватиме незмінний ведучий Євген Клопотенко.

У продовженні улюбленої програми на глядачів чекає ще більше приємних сюрпризів. Виконавча продюсерка просвітницького напряму Суспільного мовлення Катерина Феленюк розповіла, що в новому сезоні з’явиться зіркова рубрика під назвою "Я не люблю": "У кожному випуску наш кулінарний експерт Євген Клопотенко буде готувати страву з того продукту, якого терпіти не може зірковий гість. Це буде своєрідний виклик для ведучого, адже приготувати продукт потрібно так, щоб смак вийшов незвичним і сподобався запрошеному гостю. Ми вважаємо, що це допоможе глядачам по-новому подивитися на те, що лежить у них у холодильнику й, можливо, і самим почати їсти те, від чого вони зазвичай відмовлялися”.

"У цій новій рубриці мені вдалося здивувати майже 90% гостей, пропонуючи їм продукти, які до цього вони не любили й не їли. Вони куштували нову страву та змінювали своє ставлення прямо в межах самого шоу. За цим справді цікаво спостерігати! Тому обов’язково подивіться новий сезон він неймовірний!” —  зазначає ведучий кулінарного шоу "Енеїда" Євген Клопотенко.

Особливістю нового сезону також стало те, що в рубриці #УкрЇж тепер будуть використані старовинні сімейні рецепти українських родин.

"Якщо раніше ми шукали рецепти в соцмережах, то цього разу спеціально для нового сезону провели флешмоб на  UA: Українське радіо, де просили слухачів надсилати рецепти своїх бабусь і дідусів. Для нас була справжнім дивом та кількість листів, яку ми отримали. Цих рецептів вистачить на сезон і навіть більше”, — ділиться подробицями виконавча продюсерка просвітницького напряму Суспільного мовлення Катерина Феленюк.

Дивіться третій сезон літературно-кулінарного шоу "ЕнеЇда" щосуботи на Суспільному телеканалі  UA: ПЕРШИЙ.