Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво проєкту «Свої»

Серпень 03, 2021

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголошує мистецький конкурс на виробництво (повне або часткове) проєкту «Свої» за творчим завданням АТ «НСТУ».

Ціль проєкту

Представники різних національних спільнот та чутливих соціальних груп діляться власними історіями про дискримінацію з боку суспільства та адаптацію у ньому, аби надалі уникнути розповсюдження ксенофобії. Цикл роликів продемонструє, що всі люди різні та мають рівні права. 

Цикл історій розширить знання про права людини аудиторії Суспільного й залучить нову завдяки глибокому дослідженню обраної теми та її доступному висвітленню широкому загалу.

Цільова аудиторія

Наша аудиторія на телевізійній платформі з цікавістю ставиться до життя й історій інших людей. Глядачі можуть інакше поглянути на тих, хто не схожий на них. У медіапросторі багато негативної інформації стосовно ЛГБТК(ІА+) спільноти. Глядачі дослухаються до думки сусіда та приймають позицію загальної маси. Тому важливо, аби глядачі, які у звичайному житті ніколи б не поспілкуватися з «вразливою частиною» нашого суспільства, мали нагоду особисто почути їх та сформувати про них власну думку. 

FB та YouTube: молодша аудиторія, яка отримує інформацію через цифрові платформи та гаджети. Це соціально активні люди, які стежать за різними течіями й цікавляться суспільними темами. Отримують величезний потік інформації та намагаються вирізнити серед усього правду. 

Мета проведення конкурсу

Визначення переможця мистецького конкурсу, з яким буде укладена угода на надання послуг з виробництва (повного або часткового) проєкту «Свої».

Вид конкурсу: конкурс на виробництво (повне або часткове) проєктів.

Напрями конкурсу: телевізійний формат, діджитал-формат, радіоформат.

Категорія конкурсу: 100% замовлення АТ «НСТУ».

Кількість випусків:

 • ТБ — 5 випусків + промо;
 • ФБ — 5 коротких відео у форматі captionvideo; 
 • Інстаграм — 5 сторіз;
 • YouTube — 5  випусків;
 • Радіо — 5 аудіофайлів, які є адаптацією контенту для ротації на радіо (містять начитування під аудіозапис, фонові шуми та інші необхідні складові, що дозволяють слухати аудіо як самостійний контент, який не потребує супроводу відеорядом).

Хронометраж:

 • ТБ: 3 хвилини — 1 ролик. 
 • YouTube — 3 хв.
 • ФБ — 1 хв. – 1 хв. 30 сек.
 • Інстаграм — 30 сек. (сторіз) чи IGTV – 1 хв. 30 сек.
 • Радіо — 3 хв.

Дата ефіру для кожної платформи: 15 листопада 2021 року. До дати першого ефіру мають бути виготовлені всі випуски для кожної платформи.

Умови оплати робіт: післяплата за кожним з етапів, визначених у договорі з переможцем конкурсу.

Вимоги до учасників мистецького конкурсу

Подавати проєкти для участі у Мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, фізичні особи-підприємці та фізичні особи (далі — Учасник). З Учасниками, визнаними переможцями Мистецького конкурсу, публічні закупівлі здійснюються за переговорною процедурою відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Учасники гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі у Мистецькому конкурсі, є оригінальними й не порушують права та інтереси третіх осіб. 

Обов’язковою умовою участі в Мистецькому конкурсі є підписання Учасниками зобов’язання про нерозголошення відомостей, що становлять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію АТ «НСТУ».

Для участі в Мистецькому конкурсі Учасники подають в електронному вигляді наступний перелік документів:

 • заяву про участь у Мистецькому конкурсі;
 • контактні дані кандидата;
 • документи про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності: скан-копії оригіналу статуту юридичної особи та витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (за наявності);
 • розгорнутий опис пропозиції Учасника відповідно до умов творчого завдання Мистецького конкурсу; 
 • розгорнутий сценплан одного з випусків  (до 5 арк.);
 • режисерське бачення та художнє рішення (референси);
 • продюсерське бачення, пропозиції по технології виробництва проєкту та пропозиції по ключових особах виробничої групи; 
 • фільмографії та посилання на попередні проєкти режисера-постановника, продюсера, автора сценарію.

Учасники мистецького конкурсу подають усі документи в електронному вигляді (одним листом) на електронну адресу: nationalminorities@suspilne.media, зазначивши у темі листа «Проєкт для участі у мистецькому конкурсі — “Свої”».

Подані документи мають бути заповнені українською мовою.

Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе Учасник.

Учасник надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу.

Мистецький конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів управлінням «Координаційний центр мовлення національних меншин» для виробництва (створення) аудіо-, аудіовізуальних і літературних творів для всіх платформ АТ «НСТУ», затвердженого рішенням правління АТ «НСТУ» від 26.07.2021 № 258

Загальні конкурсні вимоги

Звертаємо Вашу увагу, що з переможцями конкурсу будуть укладені угоди шляхом застосування переговорної процедури згідно ст. 40 Розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі». Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. 

Подавати проєкти для участі у конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці. 

Етапи конкурсу

Конкурс відбуватиметься у три етапи: 

І. Попередній відбір

Проєкти оцінюють за такими критеріями: 

ІІ. Пітчинг

Проєкти оцінюють за такими критеріями: 

 • драматургічна якість; 
 • соціальна важливість; 
 • режисерське бачення; 
 • продюсерське бачення; 
 • маркетинговий потенціал; 
 • конвергентність відеопродукту для різних платформ;
 • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту. 

ІІІ. Захист проєктів

До уваги кандидатів/учасників конкурсу!

 • Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає. 
 • Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.
 • Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою nationalminorities@suspilne.media.

Контактна особа: Катерина Опанасенко, (063) 611-10-28.

Строки проведення Мистецького конкурсу

Період подання проєктів Учасниками: 

Приймання документів на участь у Мистецькому конкурсі здійснюється з 3 липня 2021 року по 22 серпня 2021 року (включно). 

Попередній відбір проєктів  — 25 серпня 2021 року.

Презентаційна сесія (пітчинг) проєктів — 31 серпня 2021 року.

Захист проєктів та визначення переможця Мистецького конкурсу — 6 вересня 2021 року.

Кінцевий термін реалізації проєкту до 15 листопада 2021 року.