Оголошення мистецького конкурсу з розробки дизайн-концепції інтер’єру локації для експозиції нацспільнот та корінних народів України — «Відтінки України» з подальшою реалізацією

Липень 22, 2021

Оголошення

про проведення мистецького конкурсу

з розробки дизайн-концепції інтер’єру локації інтерактивної постійної експозиції національних спільнот та корінних народів України — «Відтінки України» за адресою м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42 з подальшою її реалізацією

Мистецький конкурс проводиться з метою відбору виконавців (юридичних осіб, фізичних осіб, зокрема фізичних осіб-підприємців, залежно від виду конкурсу) для розробки дизайн-концепції інтер’єру локації інтерактивної   постійної експозиції національних спільнот та корінних народів України — «Відтінки України» за адресою м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42 з подальшою її реалізацією.

Процедура організації та проведення мистецького конкурсу з надання послуг з розробки концепції проєкту інтерактивної постійної експозиції національних спільнот та корінних народів України — «Відтінки України» на базі креативного простору телецентру «Олівець», в тому числі комплексу робіт з розробки дизайнерських та проєктних рішень та подальшої їх реалізації (далі — Мистецький конкурс), вимоги до учасників та їхніх пропозицій, строки та умови подання пропозицій, розгляду пропозицій, визначення переможця Мистецького конкурсу тощо регулюються Порядком проведення мистецьких конкурсів з розробки дизайн-концепцій інтер’єру студій, приміщень та локацій АТ «НСТУ», затвердженого рішенням правління № 252 від 7 червня 2021 року (далі — Порядок).

Вимоги до Учасників мистецького конкурсу

Подавати проєкти для участі у Мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, фізичні особи-підприємці та фізичні особи (далі — Учасник). З Учасниками, визнаними переможцями Мистецького конкурсу, процедури публічних закупівель здійснюються за переговорною процедурою відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

Учасники гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі у Мистецькому конкурсі, є оригінальними та не порушують права та інтереси третіх осіб. 

Обов’язковою умовою участі в Мистецькому конкурсі є підписання Учасниками зобов’язання про нерозголошення відомостей, що становлять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію АТ «НСТУ» за формою, що додається до Оголошення.

Для участі в Мистецькому конкурсі Учасники подають в електронному вигляді наступний перелік документів:

 • заяву про участь в Мистецькому конкурсі;
 • документи про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності: скан-копії оригіналу статуту юридичної особи та витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (за наявності);
 • розгорнутий опис пропозиції Учасника з додержанням умов творчого завдання Мистецького конкурсу; 
 • презентацію проєкту (опис концепції, не менше 4 ескізних прев’ю, залучені технічні та електронні засоби); 
 • підтверджену інформацію про досвід роботи Учасника в аналогічних проєктах — перелік та посилання на реалізовані проєкти;
 • орієнтовний кошторис витрат на розробку дизайн-концепції інтер’єру локації інтерактивної постійної експозиції національних спільнот та корінних народів України — «Відтінки України» за адресою м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42 та подальшу її реалізацію; 
 • орієнтовний план реалізації.

Учасники мистецького конкурсу подають усі документи в електронному вигляді (одним листом) на електронну адресу: nationalminorities@suspilne.media, зазначивши у темі листа «Проєкт для участі у мистецькому конкурсі».

Після отримання від Учасника підписаного зобов’язання про нерозголошення відомостей, що становлять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію АТ «НСТУ» на електронну адресу: nationalminorities@suspilne.media, АТ «НСТУ» протягом однієї доби надсилає на вказану Учасником електронну адресу творче завдання.

Подані документи мають бути заповнені українською мовою.

Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе Учасник.

Учасник надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу.

Етапи конкурсу

І Попередній відбір

Проєкти оцінюють за такими критеріями:

 • відповідність творчо-технічному завданню;
 • відповідність тематиці;
 • оригінальність ідеї;
 • обсяг фінансування.

ІІ Презентаційна сесія (пітчинг)

Проєкти оцінюють за такими критеріями:

 • естетична та концептуальна відповідність;
 • оригінальність дизайнерського бачення;
 • доцільність технічних рішень;
 • відповідність творчому та/або технічному завданню;
 • відповідність кошторису витрат масштабам проєкту.

ІІІ Захист проєктів

Для довідок з питань умов та вимог цього Мистецького конкурсу та контактні особи:

 • телефон (063) 308-29-38Фурсенко Анна Володимирівна;
 • nationalminorities@suspilne.media

Строки проведення Мистецького конкурсу

Період подання проєктів Учасниками: 

Приймання документів на участь у Мистецькому конкурсі здійснюється з 22 липня 2021 року по 15 серпня 2021 року (включно). 

Попередній відбір проєктів  — 19 серпня 2021 року.

Презентаційна сесія (пітчинг) проєктів — 25 серпня 2021 року.

Захист проєктів та визначення переможця Мистецького конкурсу — 30 серпня 2021 року.

Кінцевий термін реалізації проєкту до 29 жовтня 2021 року.