Оголошення мистецького конкурсу на виробництво (часткове) радіопроєкту «Промінь рекомендує»

Березень 04, 2021

        З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
 
ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на виробництво (часткове) радіопроєкту «Промінь рекомендує» (робоча назва) для радіоканалу «Радіо «Промінь» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ»

Мета мистецького конкурсу на виробництво (часткове) радіопроєкту «Промінь рекомендує» (робоча назва) для радіоканалу «Радіо «Промінь» дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ»* – популяризувати сучасну українську музику та підвищувати зацікавленість слухачів у прослуховуванні нових музичних творів.

Радіоканал «Радіо «Промінь» – перше музичне радіо в Україні (в ефірі з 1955 року), мовить 24 години на добу. Це музично-інформаційний канал – 60% музики (музика українська), 40% розмов. Передачі присвячені актуальним темам політики, економіки, культурно-мистецького життя. Частина радіоконтенту має інформаційно-розважальне спрямування.

«Промінь рекомендує» (робоча назва) – щоденна радіопередача, яка представляє в ефірі новинки мейнстримової української музики. Її мета – підвищити зацікавленість слухачів «Радіо «Промінь» у прослуховуванні нових музичних творів, розширювати в такий спосіб музичну палітру ефіру «Радіо «Промінь» та популяризувати українську музику. Кожен випуск передачі тривалістю до 5 хвилин складається з оригінального тексту, який презентує нову пісню, та музичного треку. Готується в записі за участю одного ведучого. 

Умови участі у Мистецькому конкурсі

У Мистецькому конкурсі мають право брати участь юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи – підприємці (3 група) (далі – Учасники).

У Мистецькому конкурсі мають право брати участь юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи – підприємці (3 група) (далі – Учасники).

Кожен Учасник має право подати лише один проєкт для участі в Мистецькому конкурсі. У разі подання Учасником декількох проєктів розглядатиметься проєкт, що надійшов першим, або другий проєкт – у разі офіційного відкликання Учасником проєкту, що був поданий першим.

Учасники Мистецького конкурсу гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі в Мистецькому конкурсі, є оригінальними та не порушують права та інтереси третіх осіб.

У Мистецькому конкурсі не можуть брати участь працівники АТ «НСТУ», їхні близькі родичі та всі особи, які пов’язані з організацією та проведенням Мистецького конкурсу. 

Порядок організації і проведення Мистецького конкурсу

Мистецький конкурс проводиться шляхом оцінювання проєктів Учасників конкурсною комісією з метою визначення переможця Мистецького конкурсу, в порядку, передбаченому Положенням про Мистецький конкурс на виробництво (часткове) радіопроєкту «Промінь рекомендує» (робоча назва) для радіоканалу «Радіо «Промінь»  дирекції «Українське радіо» АТ «НСТУ» (Додаток № 3 до цього оголошення).

Мистецький конкурс складається з трьох етапів:
1)    попередній відбір проєктів;
2)    презентація проєктів;
3)    визначення переможця.

Оцінювання проєктів Учасників членами Конкурсної комісії здійснюється шляхом заповнення карток експертних оцінок проєктів з виставленням балів від 1 (мін.) до 5 (макс.) з огляду на рівень відповідності проєкту критерію.

За підсумками розгляду та обговорення результатів презентацій Конкурсна комісія приймає рішення про допущення проєктів до третього етапу Мистецького конкурсу шляхом голосування за кожний проєкт Учасника окремо.

За підсумками обговорення проєктів Конкурсна комісія приймає рішення шляхом голосування за кожен проєкт окремо про визначення переможця Мистецького конкурсу та публікує інформацію про результати Мистецького конкурсу на сайті АТ «НСТУ».

Для участі у Мистецькому конкурсі Учасники мають подати по одному проєкту, який відповідає Творчому завданню (Додаток № 1 до цього оголошення), та встановлений перелік документів (Додаток № 2 до цього оголошення).

Проєкти подаються в електронному вигляді на електронну адресу радіоканалу «Радіо «Промінь»: ideapromin@nrcu.gov.ua, зазначивши в темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі «Промінь рекомендує».

Телефони для довідок щодо умов та вимог цього Мистецького конкурсу:
+380 50-444-00-49;
(044) 239-94-02.

Контактна особа:
Польченко Вікторія.

Період подання проєктів учасниками:
з 05 березня 2021 року по 18 березня 2021 року (14 календарних днів).

Додаток № 1 - ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ 
Додаток № 2 - ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ОБОВ'ЯЗКОВИХ ДЛЯ ПОДАННЯ 
Додаток № 3 - ПОЛОЖЕННЯ ПРО МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС 

*АТ «НСТУ» як організатор Мистецького конкурсу, уклавши відповідний договір із переможцем Мистецького конкурсу за результатами проведення відповідних процедур закупівель згідно із Законом України «Про публічні закупівлі», має право в будь-який час, за будь-яких обставин та незалежно від якості виконання своїх договірних зобов’язань переможцем Мистецького конкурсу зменшити кількість випусків та/або частково чи повністю відмовитися від послуг переможця Мистецького конкурсу, у межах чинного законодавства України змінивши умови укладеного договору або розірвавши договір.