Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» №166

Січень 15, 2020

ПРОТОКОЛ № 166

 

засідання правління публічного акціонерного товариства

«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

 

15.01.2020                                                                              м. Київ, вул. Мельникова, 42

12 год.30 хв.

 

Присутні:

Члени правління:

  1. Аласанія З.Г., голова правління;
  2. Чернотицький М.М., член правління;
  3. Никоненко Р.Ю., член правління;
  4. Лодигін Я.О., член правління;
  5. Хоркін Д.М., член правління.

 

Запрошені:

Стиренко Л.М., директор фінансовий;

Бойчук Ю.В., директор технічний;

Семенець В.В., директор департаменту управління активами;

Фрєй М.В., генеральний продюсер напряму;

Шматов М.В., директор департаменту координації філій;

Трутенко Н.П., директор департаменту кадрового адміністрування;

Коваль Л.В., заступник директора департаменту з комерційної діяльності;

Гусєва С.О., заступник директора департаменту управління бюджетом.

 

Порядок денний засідання

 

1. Про внесення змін до структури та штатного розпису ПАТ «НСТУ».

2. Про встановлення вартості послуг ПАТ «НСТУ під час проведення проміжних виборів народного депутата України, які відбудуться 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область).

3. Про затвердження Тимчасового порядку підвищенняі посадових  окладів працівників публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

4. Про визначення початкового розміру орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі». 

 

За результатами обговорення поставлено на голосування рішення про затвердження порядку денного.

 

Голосували: за – 5, проти – 0.

Рішення прийнято.

 

Обговорення питань порядку денного

 

1. Обговорено питання внесення з 15 січня 2020 року змін до структури та штатного розпису ПАТ «НСТУ».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до пункту 28, підпункту 15 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, на виконання Концепції регіонального мовлення ПАТ «НСТУ» на 2020-2021 роки, схваленої протоколом засідання Наглядової ради від 02 грудня 2019 року № 37:

1) внести з 15.01.2020 зміни до структури та штатного розпису ПАТ «НСТУ», затвердженого рішенням правління ПАТ «НСТУ» від 16.04.2018 № 51 (у редації рішення правління ПАТ «НСТУ» від 28.05.2019 № 123, зі змінами), що додаються;

2) голові правління ПАТ «НСТУ» Аласанії З.Г. та керівникам філій ПАТ «НСТУ» забезпечити впровадження передбачених підпунком 1 цього пункту змін.

 

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

2. Обговорено питання встановлення вартості послуг ПАТ «НСТУ» під час проведення проміжних виборів народного депутата України, які відбудуться 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область).

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, постанови Центральної виборчої комісії від 13 грудня 2019 року № 1983 «Про призначення проміжних виборів народного депутату України в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область)» затвердити такі, що додаються:

1) Вартість однієї секунди ефірного часу для розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидатів в народні депутати України в ефірі регіонального телеканалу ПАТ «НСТУ» під логотипом «UA: Харків» та у врізках мовлення радіоканалу «Українське радіо» на території м. Харків та Харківської області за рахунок коштів виборчих фондів кандидатів, під час проведення проміжних виборів, які відбудуться 15 березня 2020 року;

2) Вартість послуг ПАТ «НСТУ» (філії ПАТ «НСТУ» «Харківська РД») на виробництво матеріалів передвиборної агітації в рамках проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область).

 

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

3. Обговорено питання затвердження Тимчасового порядку підвищення посадових  окладів працівників публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпункту 3 пункту 45, пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, на виконання Дорожньої карти запровадження ініціатив за результатами організаційного аудиту ПАТ «НСТУ», схваленої протоколом засідання Наглядової ради ПАТ «НСТУ» від 26.07.2018 № 22, пункту 3.4 розділу ІІІ Колективного договору публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на 2018-2023 роки, схваленого конференцією трудового колективу ПАТ «НСТУ» (протокол № 1 від 31.07.2018), пункту 5 протоколу засідання Наглядової ради ПАТ «НСТУ» від 26.07.2018 № 22, з урахуванням витягу з протоколу від 19 грудня 2019 року № 16 засідання Комітету Наглядової ради ПАТ «НСТУ  з питань призначень та винагород посадових осіб:

1) затвердити Тимчасовий порядок підвищення посадових  окладів працівників публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі – Тимчасовий порядок), що додається;

2) установити, що Тимчасовий порядок вводиться в дію з дня оприлюднення цього протоколу на офіційному сайті ПАТ «НСТУ» та діє до 01.07.2020.

Голосували: за – 5, проти – 0.

Рішення прийнято.

 

4. Обговорено питання визначення початкового розміру орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

 

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:

1) затвердити початковий розмір орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умови для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» (додаток до протоколу);

2) департаменту управління активами забезпечити вжиття необхідних заходів, пов’язаних із передачею в орендунерухомого майна ПАТ «НСТУ».

 

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

 

Голова правління

підпис

Зураб АЛАСАНІЯ

 

 

Член правління

підпис

Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

 

 

 

 

 

Член правління

підпис

Родіон НИКОНЕНКО

 

 

Член правління

підпис

Ярослав ЛОДИГІН

 

 

Член правління

підпис

Дмитро ХОРКІН