Оголошення про проведення мистецького конкурсу ПКЄ 2024

Листопад 03, 2023

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі – Суспільне) оголошує мистецький конкурс на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) для реалізації творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2024» (далі – Євробачення – 2024). 

Завдання проєкту

Створення телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024.

Опис проєкту

 • До забезпечення реалізації телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024 має увійти творчо-технічна пропозиція: пропозиція формату та локації проведення з урахуванням вимог безпеки в умовах воєнного стану, сценічне рішення, режисерське бачення, до якого входить робота над постановками номерів артистів (зокрема до 11 учасників) та створення образів виконавців, проведення репетицій, забезпечення створення телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024 та передача сигналу (основного та резервного) на телеканали Суспільного мовлення, з технічним і логістичним супроводом радіокоментування та включень з бекстейджу локації в ютуб-трансляцію фіналу Національного відбору.

 • Орієнтовна дата трансляції Національного відбору на Євробачення – 2024: 03 лютого 2024 року.

Необхідно передбачити проведення на локації Національного відбору репетицій номерів учасників з 30 січня по 02 лютого 2024 року, зокрема 02 лютого 2024 року – проведення генеральної репетиції Національного відбору в прямоефірному режимі та телевізійний запис для створення і надання Суспільному резервної копії концерту (з урахуванням номерів до 11 учасників та ведучих в гримі та костюмах. Зйомка журі та запрошених артистів не обов’язкова, при цьому відбувається резервне голосування журі на випадок зникнення телевізійного сигналу під час проведення фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024). 03 лютого 2024 року – повний генеральний прогон та ефір фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024 із глядачами. 

Телевізійна трансляція фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024 передбачає також технічний і логістичний супровід включення ведучої Суcпільного з бекстейджу локації в ютуб-трансляцію Національного відбору на Євробачення – 2024 під час рекламних пауз на телебаченні.

Крім того, потрібно організувати місце для радіокоментування фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024 (з відповідними меблями) поза зоною прямої дії порталів звукопідсилення та оснащене телевізійним монітором з відеосигналом події та місце розгортання технологічного обладнання (з відповідними меблями) в безпосередній близькості до місця коментування із забезпеченням живлення 220В (до 1 КВт), підключенням до мережі Інтернет 100 МБіт/с, а також подачею звукових каналів зі звукового пульта події для формування окремої програми радіотрансляції (звукова стереосума, група мікрофонів ведучих тощо).

Заохочуються додаткові пропозиції щодо трансляції фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024 на сайті eurovision.ua на зразок мультиекранного споживання (встановлення камери на бекстейджі, в грінрумі, трансляція загального плану залу тощо), трансляція 360° зі сцени тощо.

Музичний продюсер проєкту - Дмитро Шуров (Pianoбой).

Відповідно до Правил національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення 2024, затверджених рішенням правління АТ «НСТУ» № 388 від 28.08.2023, журі фіналу Національного відбору визначається за результатами рейтингового глядацького голосування, що організовується Суспільним мовником. Кандидатів у члени журі Фіналу для глядацького голосування визначає Суспільне з осіб, які є авторитетними фахівцями у сфері музики та/або музичної індустрії. Остаточний склад журі затверджує Суспільне з урахуванням результатів публічного глядацького голосування. Кількість членів журі становитиме не менше ніж 3 особи, діяльність яких під час проведення фіналу Національного відбору має забезпечити виконавець – переможець мистецького конкурсу. Журі Національного відбору голосують двічі: 03.02.2024, а також на генеральній репетиції 02.02.2024 з метою створення резерву голосування (яка буде використана у разі зникнення сигналу трансляції концерту 03.02.2024).

Планується залучення не менше ніж двох ведучих фіналу Національного відбору, один із яких – Тімур Мірошниченко. Іншого(-их) ведучого(-их) пропонують кандидати. При цьому остаточне рішення щодо повного складу ведучих залишається за Суспільним.

Переможець мистецького конкурсу працює з брендбуком, який надасть АТ «НСТУ», для виробництва ефірної графіки. 

Мета проведення конкурсу:

Визначення переможця мистецького конкурсу, з яким буде укладена угода на надання послуг.

 • Вид конкурсу: виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту).

 • Напрями конкурсу: створення телевізійних передач.

 • Категорія конкурсу: 100%  замовлення АТ «НСТУ».

 • Тематична сесія конкурсу: реалізація творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2024», який включає: створення телевізійної версії фіналу Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення – 2024;

 • Граничний ліміт витрат на послуги із створення телевізійної версії фіналу Національного відбору Євробачення – 2024: 11 100 000 (одинадцять мільйонів сто тисяч) гривень з урахуванням всіх податків та зборів. 

 

Умови оплати робіт: післяплата за кожним з етапів, визначених в договорі з переможцем конкурсу.

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 03 листопада 2023 року по 23 листопада 2023 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати наступні документи:

 • контактні дані кандидата;

 • деталізований опис концепції телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024;

 • режисерське бачення та художнє рішення телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024;

 • ескізи декорацій для створення телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024;

 • продюсерське бачення (включаючи формат та локацію), пропозиції по технології виробництва проєкту та пропозиції по ключових особах виробничої групи для створення телевізійної версії фіналу Національного відбору на Євробачення – 2024;

 • інформація про попередні проєкти режисера-постановника, продюсера та арт-директора/креативного продюсера, а також додаткових ключових виконавців проєкту;

 • кошторис витрат з урахуванням всіх податків та зборів;

 • план виробництва;

 • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;

 • один з двох видів документів (згідно Закону України «Про публічні закупівлі»):

1) скан-копії документів про підтвердження виконання аналогічного договору на створення аудіовізуального твору (копія договору, акту приймання-передачі, накладної, лист відгук тощо);

2) довідка, підписана керівником, про наявність у кандидата обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та довідка про наявність у кандидата працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» № 1034 від 03.11.2023 «Про проведення дирекцією соціально важливого контенту та спеціальних проєктів АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу на виробництво  аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) для реалізації творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2024» та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ».

До уваги кандидатів/учасників конкурсу!

Проєкти, що подаються на конкурс, мають враховувати наступні технічні вимоги: Параметри сигналу для прямоефірної трансляції Національного відбору Євробачення – 2024.

Звертаємо Вашу увагу, що з переможцем конкурсу буде укладена угода шляхом застосування переговорної процедури згідно ст. 40 Розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі». Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

У випадку, якщо переможець конкурсу планує залучати до виконання робіт чи послуг субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, переможець має надати повне найменування та місцезнаходження кожного суб’єкта господарювання, який буде залучений переможцем. Суспільне має перевірити таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій Закону України «Про публічні закупівлі».

Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь.

 

Етапи Конкурсу

Конкурс відбуватиметься у два етапи: 

І. Попередній відбір.

ІІ. Пітчинг.

Проєкти оцінюватимуть за такими критеріями: 

– драматургічна якість;

– актуальність теми, соціальна важливість;

– творче бачення;

– продюсерське бачення;

– відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність;

– відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва.

 

Загальні конкурсні вимоги.

 • Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. 

 • Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник конкурсу. 

 • Рішення Суспільного про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає. 

 • Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.

 • Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку Суспільне гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою pitching@suspilne.media