Оголошення про проведення мистецького конкурсу для реалізації творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2023»

Вересень 09, 2022

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (далі — Суспільне) оголошує мистецький конкурс на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) для реалізації творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2023» (далі — Євробачення – 2023). 

Завдання проєкту

Створення телевізійної прямоефірної версії Національного відбору Євробачення – 2023.

Опис проєкту

 • У забезпечення реалізації телевізійної версії Національного відбору Євробачення – 2023 має увійти творчо-технічна пропозиція: сценічне рішення, режисерське бачення, до якого входить робота над постановками номерів учасників та створення образів виконавців, проведення репетицій, забезпечення створення телевізійної версії Національного відбору та передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного Мовлення.
 • Орієнтовна дата трансляції Національного відбору Євробачення – 2023: 17 грудня 2022 року.
 • Попередньо місце проведення Національного відбору Євробачення – 2023: м. Київ, станція метро «Майдан Незалежності».
 • Орієнтовні терміни проведення робіт на станції метро «Майдан Незалежності» для реалізації проєкту (з 11.12.2022 по 19.12.2022):
 1. Із 11 грудня по 13 грудня 2022 року —  підготовчі роботи до концерту: доставка сценічного обладнання, монтаж сцени та декорацій.
 2. Із 14 грудня по 16 грудня 2022 року —  проведення репетицій.
 3. 17 грудня 2022 року — Фінал Національного відбору, прямоефірний телевізійний концерт із глядачами на території станції метро Майдан Незалежності. 
 4. Із 18 грудня по 19 грудня 2022 року (включно) — демонтаж сцени та вивіз обладнання. 
 • Музичний продюсер проєкту — Дмитро Шуров (Pianoбой).

Відповідно до Правил національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення – 2023, затверджених рішенням правління АТ «НСТУ» № 328 від 15.08.2022, журі фіналу Національного відбору визначається за результатами рейтингового глядацького голосування, що організовується Суспільним Мовленням. Кандидатів у члени журі Фіналу для глядацького голосування визначає Суспільне з осіб, які є авторитетними фахівцями у сфері музики та/або музичної індустрії. Остаточний склад журі затверджує Суспільне з урахуванням результатів публічного глядацького голосування. Кількість членів журі становитиме не менше ніж 3 особи, діяльність яких під час проведення фіналу Національного відбору має забезпечити виконавець — переможець мистецького конкурсу.

Планується залучення двох ведучих фіналу Національного відбору, один із яких — Тімур Мірошниченко. Іншого ведучого пропонують кандидати.

Мета проведення конкурсу:

Визначення переможця мистецького конкурсу, з яким буде укладена угода на надання послуг.

 • Вид конкурсу: виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту).
 • Напрями конкурсу: створення телевізійних передач.
 • Категорія конкурсу: 100% замовлення АТ «НСТУ».
 • Тематична сесія конкурсу: реалізація творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2023», який включає: створення телевізійної версії Національного відбору Пісенного конкурсу Євробачення – 2023;
 • Граничний ліміт витрат на послуги зі створення телевізійної версії Національного відбору Євробачення – 2023 – 10 000 000 (десять мільйонів) гривень з урахуванням всіх податків та зборів. 

Умови оплати робіт: післяплата за кожним з етапів, визначених в договорі з переможцем конкурсу.

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 09 вересня 2022 року по 30 вересня 2021 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати наступні документи:

 • контактні дані кандидата;
 • деталізований опис концепції телевізійної версії Національного відбору Євробачення – 2023;
 • режисерське бачення та художнє рішення телевізійної версії Національного відбору Євробачення – 2023;
 • ескізи декорацій для створення телевізійної версії Національного відбору Євробачення – 2023;
 • продюсерське бачення, пропозиції по технології виробництва проєкту та пропозиції по ключових особах виробничої групи для створення телевізійної версії Національного відбору Євробачення – 2023;
 • інформація про попередні проєкти режисера-постановника, продюсера та арт-директора/креативного продюсера, а також додаткових ключових виконавців проєкту;
 • кошторис витрат з урахуванням всіх податків та зборів;
 • план виробництва;
 • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;
 • один з двох видів документів (згідно Закону України «Про публічні закупівлі»):
 1. скан-копії документів про підтвердження виконання аналогічного договору на створення аудіовізуального твору (копія договору, акту приймання-передачі, накладної, лист-відгук тощо);
 2. довідка, підписана керівником, про наявність у кандидата обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та довідка про наявність у кандидата працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» № 460 від 29.08.2022 «Про проведення дирекцією телебачення АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) для реалізації творчого проєкту «Пісенний конкурс Євробачення – 2023» та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ».

До уваги кандидатів/учасників конкурсу!

Проєкти, що подаються на конкурс, мають враховувати наступні технічні вимоги: параметри сигналу для прямоефірної трансляції Національного відбору Євробачення – 2023.

Звертаємо Вашу увагу, що з переможцем конкурсу буде укладена угода шляхом застосування переговорної процедури згідно ст. 40 Розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі». Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

У випадку, якщо переможець конкурсу планує залучати до виконання робіт чи послуг субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, переможець має надати повне найменування та місцезнаходження кожного суб’єкта господарювання, який буде залучений переможцем. Суспільне має перевірити таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій Закону України «Про публічні закупівлі».

Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Етапи Конкурсу

Конкурс відбуватиметься у два етапи: 

І. Попередній відбір.

ІІ. Пітчинг.

Проєкти оцінюватимуть за такими критеріями: 

– драматургічна якість;

– актуальність теми, соціальна важливість;

– творче бачення;

– продюсерське бачення;

– відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність;

– відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва.

Загальні конкурсні вимоги.

 • Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. 
 • Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник конкурсу. 
 • Рішення Суспільного про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає. 
 • Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.
 • Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку Суспільне гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

Запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою pitching@suspilne.media