Оголошення про проведення мистецького конкурсу на супровід радіопроєкту «Нічна вахта» для Українського радіо

Січень 28, 2022

З метою виявлення найбільш цікавих і актуальних творчих ідей

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

 

ОГОЛОШУЄ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС

на супровід власних проєктів дирекції «Українське радіо» — 

радіопроєкту «Нічна вахта» для радіоканалу «Українське радіо» 

 

Мета мистецького конкурсу на супровід власних проєктів дирекції «Українське радіо» — радіопроєкту «Нічна вахта» — пошук найкращих творчих ідей на супровід 196 випусків* нічного інформаційно-розважального радіошоу «Нічна вахта», що виходитимуть на радіоканалі «Українське радіо» протягом 2022 року та відповідатимуть законодавчим нормам про мовні квоти, цінностям Суспільного мовника і враховуватимуть особливості аудиторії «Українського радіо».

Концепція передачі «Нічна вахта»

«Нічна вахта» — щоденне нічне шоу для дорослої аудиторії, що висвітлює різні сфери суспільного життя в легкій, невимушеній манері, з елементами гумору. Передача композиційно складається з двох частин – до та після півночі. Перша частина передбачає участь гостя, друга частина насичена інтерактивними елементами. Шоу «Нічна вахта» розраховане на дорослу аудиторію рівною мірою чоловіків та жінок віком 35+, які цікавляться суспільно-політичним життям країни та відкриті до обговорення гостросоціальних проблем. 

Форма подачі матеріалу — легка, невимушена, адаптована для сприйняття в пізній час після напруженого робочого дня. На вихідних розглядаються теми переважно мистецького спрямування.

Концепція радіоканалу «Українське радіо»

«Українське радіо» — найпопулярніша розмовна радіостанція України. Вірність традиціям поєднується з впровадженням сучасних технологій. «Українське радіо» засноване 16 листопада 1924 року — це перша радіостанція в Україні та одна з перших у світі. Нині має найбільшу в країні мережу: 193 FM-передавачі, а також мовить у форматі DAB, у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через Інтернет (сайт ukr.radio, фейсбук-сторінка «Українського радіо», ютуб-канал та мобільний додаток suspilne.radio).

За жанровим розподілом радіоканал «Українське радіо» — суспільно-політичний, розмовний. Основу контенту становлять щогодинні випуски новин та лінійні суспільно-політичні програми. Увазі слухачів представлені також тематичні, мистецькі, художні програми, зокрема музичні. «Українське радіо» враховує всі точки зору та дає можливість кожному слухачу висловити свою думку.

«Українське радіо» працює з низкою унікальних форматів, які не під силу іншим мовникам: радіомости, виїзні студії, радіодокументалістика. Крім того, «Українське радіо» забезпечує ексклюзивні трансляції урочистих заходів, важливих державних подій, парламентських засідань.

Умови участі у Мистецькому конкурсі

У Мистецькому конкурсі мають право брати участь юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці (3 група) (далі — Учасники).

Кожен Учасник має право подати лише один проєкт для участі в Мистецькому конкурсі. У разі подання Учасником декількох проєктів розглядатиметься проєкт, що надійшов першим, або другий проєкт — у разі офіційного відкликання Учасником проєкту, що був поданий першим.

Учасники Мистецького конкурсу гарантують, що ідеї та пропозиції, які вони подають для участі в Мистецькому конкурсі, є оригінальними та не порушують права й інтереси третіх осіб та АТ «НСТУ».

Не допускається подання Учасниками на Мистецький конкурс ідей та пропозицій, які раніше були реалізовані (звучали в радіо- та телеефірах), у тому числі ефірах АТ «НСТУ».

У Мистецькому конкурсі не можуть брати участь працівники АТ «НСТУ», їхні близькі родичі та всі особи, які пов’язані з організацією та проведенням Мистецького конкурсу, а також особи визначені у розділі 2 Положення про Мистецький конкурс (Додаток № 3 до цього Оголошення).

Бюджет проєкту відповідно до очікуваного фінансування — до 1 200 000 гривень.

Порядок організації і проведення Мистецького конкурсу

Мистецький конкурс проводиться шляхом оцінювання проєктів Учасників конкурсною комісією з метою визначення переможця / переможців Мистецького конкурсу, в порядку передбаченому Положенням про Мистецький конкурс на супровід власних проєктів дирекції «Українське радіо» – радіопроєкту «Нічна вахта» для радіоканалу «Українське радіо» дирекції «Українське радіо»(Додаток № 3 до цього оголошення).

Мистецький конкурс проводиться у три етапи:

  1. Попередній відбір проєктів.
  2. Презентація проєктів.
  3. Визначення переможця/переможців.

Конкурсна комісія не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дня проведення другого та третього етапів Мистецького конкурсу повідомляє Учасників, чиї проєкти допущені до участі в другому та третьому етапі, про дату, час, місце проведення відповідного етапу Мистецького конкурсу.

Для участі у Мистецькому конкурсі Учасники мають подати по одному проєкту, який відповідає Творчому завданню (Додаток № 1 до цього Оголошення), та встановлений перелік документів (Додаток № 2 до цього Оголошення).

Учасники цього Мистецького конкурсу подають свої проєкти з усіма документами (одним листом) в електронному вигляді на електронну адресу castingradioua@gmail.com, зазначивши в темі листа «Нічна вахта». Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі».

Телефон для довідок з питань умов та вимог цього Мистецького конкурсу:

tel:+38 (044) 239 63 00

Контактна особа: Берта Віталій.

Датою одержання заявки на участь у Мистецькому конкурсі Конкурсною комісією вважається дата надходження проєкту з усіма документами на електронну адресу, зазначену в цьому оголошенні.

Конкурсна комісія протягом трьох робочих днів з дати отримання заявки на участь проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідність вимогам, встановленим цим оголошенням.

У разі подання Учасником документів у неповному обсязі або неналежно оформлених, Конкурсна комісія ухвалює відповідне рішення і протягом трьох робочих днів повідомляє про це Учасника шляхом направлення листа на його електронну адресу.

Учасник, щодо заявки якого надійшли зауваження від Конкурсної комісії, не пізніше трьох робочих днів з дня направлення Конкурсною комісією повідомлення (або у строк, менший від зазначеного, у разі подання Учасником проєкту в останні дні для подання) має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи.

Документи, подані після завершення встановлених строків, не розглядаються Конкурсною комісією.

Строки проведення Мистецького конкурсу

Приймання проєктів здійснюється з 28 січня 2022 року по 21 лютого 2022 року (25 календарних днів).

Визначення переможця / переможців Мистецького конкурсу — не пізніше 30 червня 2022 року.

 

Додаток № 1 - ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ 

Додаток № 2 - ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ОБОВ'ЯЗКОВИХ ДЛЯ ПОДАННЯ 

Додаток № 3 - ПОЛОЖЕННЯ ПРО МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС 

 

Подаючи заявку на участь у Мистецькому конкурсі, кожен учасник підтверджує, що ознайомився(-лась) з Положенням про Мистецький конкурс на супровід власних проєктів дирекції «Українське радіо» — радіопроєкту «Нічна вахта» для радіоканалу «Українське радіо», зрозумів(-ла) його умови, а також підтверджує відсутність підстав та/чи обставин, які суперечать умовам Положення про Мистецький конкурс на супровід власних проєктів дирекції «Українське радіо» — радіопроєкту «Нічна вахта» для радіоканалу «Українське радіо», та погоджується виконувати всі вимоги та умови участі у Мистецькому конкурсі. Кожен учасник підтверджує, що усі відомості, викладені в документах, що подаються на Мистецький конкурс, є точними, достовірними, повними, відповідають дійсності та не порушують права третіх осіб. Кожен учасник підтверджує, що повною мірою ознайомлений(-а) зі своїми правами, передбаченими Законом України «Про захист персональних даних», та надає АТ «НСТУ» дозвіл на збір та обробку його персональних даних. У разі виявлення неточності, хибності, неповноти, невідповідності дійсності всієї або будь-якої частини інформації, яка надана або буде надана учасником АТ «НСТУ», — така обставина є підставою для відмови в подальшому розгляді заявки на участь у Мистецькому конкурсі, відсторонення учасника від участі в Мистецькому конкурсі або недопуску до такої участі. Учасник гарантує, що має достатні повноваження для подання заявки на участь у Мистецькому конкурсі та участі в ньому.
* АТ «НСТУ» як організатор Мистецького конкурсу, уклавши відповідний договір(-ри) із переможцем / переможцями Мистецького конкурсу за результатами проведення відповідних процедур закупівель згідно із Законом України «Про публічні закупівлі», має право в будь-який час, за будь-яких обставин та незалежно від якості виконання своїх договірних зобов’язань переможцем / переможцями Мистецького конкурсу зменшити кількість випусків передачі та/або частково чи повністю відмовитися від послуг переможця / переможців Мистецького конкурсу, у межах чинного законодавства України змінивши умови укладеного договору або розірвавши договір(-ри).