Висота скрола: H
Висота вікна: H
Висота документа: H

Афіша

Травень 26, 2020

Екскурсія «Суспільне — це моє»

групова

Екскурсія «Суспільне — це моє» — це захоплива подорож телерадіокомпанією для дітей-школярів 5-9 класів працівників UA: Суспільне мовлення!

У програмі екскурсії знайомство з:

  • компанією, яка має на меті надавати суспільству збалансовану інформацію про Україну та світ, налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри, розвитку української мови та культури;
  • особливостями й принципами сучасного виробництва контенту UA: Суспільне мовлення;
  • професіями продюсера, телеоператора, журналіста, декоратора, костюмера, гримера та іншими.


Юні гості в головному офісі Суспільного мовника України, розміщеному у 24-поверховому хмарочосі унікального телевізійного комплексу, відвідають Музей телебачення та ньюзрум, студію, костюмерні й декораційний цех та дізнаються більше про компанію, із якою пов'язали своє життя їхні батьки.

Орієнтовна тривалість екскурсії — три години. Місце проведення: телецентр «Олівець», м. Київ, вул. Іллєнка, 42.

Екскурсії відбуваються щовівторка за попереднім замовленням у порядку черговості. Замовлення екскурсії — за посиланням.

До зустрічі в телецентрі «Олівець»!

Забронювати

Квітень 30, 2020

Екскурсія до Музею радіо для студентів фахових спеціальностей

групова

Екскурсія призначена для студентів фахових спеціальностей. Відвідувачі дізнаються більше про історію радіомовлення в Україні та сучасне радіовиробництво, відвідають виробничі приміщення будівлі UA: Українське радіо на вул. Хрещатик, буд. 26 та ознайомляться з експозицією Музею радіо.

Тривалість екскурсії — 1,5 години.

Вартість: 25 грн для студентів.

Оплатити екскурсію можна за реквізитами заздалегідь. ПАТ «НСТУ», код ЄДРПОУ: 23152907, рахунок: UA083204780000026003924423030, назва банку: АБ «УКРГАЗБАНК», код банку (МФО): 320478. Призначення платежу: «Музей радіо».

Екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи від 5 до 25 студентів. Просимо зазначити зручні для вас дату та час у реєстраційній формі за посиланням.

До зустрічі на UA: Українське радіо на вул. Хрещатик, буд. 26.

Забронювати

Квітень 11, 2020

Групова екскурсія телецентром «Олівець»

групова

Телецентр «Олівець» — 24-поверховий хмарочос унікального телевізійного комплексу. Тут створили сотні програм та провели мільйони годин телерадіоефірів. Тут розміщений головний офіс UA: Суспільне мовлення, де працює понад 1500 фахівців.

Під час групової екскурсії телецентром «Олівець» ви дізнаєтеся про історію телебачення в Україні та сучасне телевиробництво.

Ви відвідаєте:

Тривалість екскурсії — 1,5 години.
Вартість екскурсії: 80 грн — дорослі, 40 грн — діти.

За бажанням можна піднятися на оглядовий майданчик — дах 97-метрового телецентру. Вартість такої екскурсії: 140 грн — дорослі, 80 грн — діти.

Оплатити послуги можна за реквізитами заздалегідь або на місці через термінал ПриватБанку.

Увага! Групова екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи від 5 до 25 відвідувачів. Зазначайте зручні для вас дату та час у реєстраційній формі на грудень за посиланням.

До зустрічі у світі телебачення в телецентрі «Олівець» на вул. Юрія Іллєнка, буд.42.

Забронювати

Квітень 11, 2020

Індивідуальна екскурсія телецентром «Олівець»

індивідуальна

Телецентр «Олівець» – 24-поверховий хмарочос унікального телевізійного комплексу, збудований і пристосований спеціально для телевізійного мовлення. За роки діяльності тут народилися сотні програм та мільйони годин телерадіофірів. Тут розміщений головний офіс UA: Суспільне мовлення — суспільного мовника України, який нараховує понад 1500 працівників.

Під час індивідуальної екскурсії телецентром «Олівець» ви дізнаєтеся про історію телебачення в Україні й сучасне телевиробництво.

Відвідаєте:

  • Музей телебачення,
  • одну з 10 студій,
  • оглядовий майданчик — дах 97-метрового телецентру — однієї з найвищих будівель міста Києва, де побачите унікальну панораму Києва.

Тривалість екскурсії 1,5 години.
Вартість екскурсії: 150 грн — дорослі, 100 грн — діти.
Оплата послуг здійснюється за реквізитами заздалегідь або на місці через термінал ПриватБанку.

Увага! Індивідуальна екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи до 5 відвідувачів.
Зазначайте зручні для вас дату та час у реєстраційній формі на грудень за посиланням.

До зустрічі у світі телебачення в телецентрі «Олівець» на вул. Юрія Іллєнка, буд. 42.

Забронювати

Березень 30, 2020

Екскурсія для студентів фахових спеціальностей

групова

Екскурсія призначена для студентів фахових спеціальностей, під час якої відвідувачі дізнаються більше про історію телебачення в Україні та сучасне телевиробництво, відвідають виробничі приміщення телецентру «Олівець» — 24-поверхового унікального телевізійного комплексу — та познайомляться з експозицією Музею телебачення.

Тривалість екскурсії 1,5 години.

Вартість екскурсії: 25 грн зі студента. Ця екскурсія може охоплювати відвідування оглядового майданчика — даху 97-метрового телецентру. Вартість такої екскурсії: 45 грн зі студента.

Оплата послуг здійснюється за реквізитами заздалегідь або на місці через термінал ПриватБанку.

Увага! Екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи від 5 до 25 студентів. Просимо зазначити зручні для вас дату й час у реєстраційній формі за посиланням.

До зустрічі у світі телебачення в телецентрі «Олівець» на вул. Юрія Іллєнка, 42.

Забронювати

Березень 22, 2020

Художня виставка «Квіти і щастя» на Суспільному

групова

З 20 грудня 2019 року до 22 березня 2020 року в головному офісі Суспільного діятиме персональна виставка живопису Любомира Мартинюка «Квіти і щастя», організована за ініціативи Lera Litvinova Gallery в креативному просторі телецентру «Олівець» UA: HUB.

На виставці представлені полотна, написані художником на пленері в різних куточках України в час від першого весняного цвітіння до пізньої осені. «Квіти і щастя» репрезентують головний меседж творчості Любомира Мартинюка — природа надихає, вона безмежно прекрасна, у ній є все: і складне, і просте — і тому вона досконала.

Відвідати виставку «Квіти і щастя» можна за адресою: Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 42, перший поверх телецентру «Олівець». Вхід вільний.

Забронювати

Якщо маєте запитання, поставте їх

за номером (044) 489 39 05 або у фейсбук