Висота скрола: H
Висота вікна: H
Висота документа: H

Афіша

Березень 30, 2020

Екскурсія для студентів фахових спеціальностей

групова

Екскурсія призначена для студентів фахових спеціальностей, під час якої відвідувачі дізнаються більше про історію телебачення в Україні та сучасне телевиробництво, відвідають виробничі приміщення телецентру «Олівець» — 24-поверхового унікального телевізійного комплексу — та познайомляться з експозицією Музею телебачення.

Тривалість екскурсії 1,5 години.

Вартість екскурсії: 25 грн зі студента. Ця екскурсія може охоплювати відвідування оглядового майданчика — даху 97-метрового телецентру. Вартість такої екскурсії: 45 грн зі студента.

Оплата послуг здійснюється за реквізитами заздалегідь або на місці через термінал ПриватБанку.

Увага! Екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи від 5 до 25 студентів. Просимо зазначити зручні для вас дату й час у реєстраційній формі за посиланням.

До зустрічі у світі телебачення в телецентрі «Олівець» на вул. Юрія Іллєнка, 42.

Забронювати

Березень 22, 2020

Художня виставка «Квіти і щастя» на Суспільному

групова

З 20 грудня 2019 року до 22 березня 2020 року в головному офісі Суспільного діятиме персональна виставка живопису Любомира Мартинюка «Квіти і щастя», організована за ініціативи Lera Litvinova Gallery в креативному просторі телецентру «Олівець» UA: HUB.

На виставці представлені полотна, написані художником на пленері в різних куточках України в час від першого весняного цвітіння до пізньої осені. «Квіти і щастя» репрезентують головний меседж творчості Любомира Мартинюка — природа надихає, вона безмежно прекрасна, у ній є все: і складне, і просте — і тому вона досконала.

Відвідати виставку «Квіти і щастя» можна за адресою: Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 42, перший поверх телецентру «Олівець». Вхід вільний.

Забронювати

Березень 04, 2020

По той бік ефіру. Екскурсія на Суспільному радіо

групова

Як працює радіо? Яка його роль у вирі світових подій та історії нашої держави? Як розвивається радіожурналістика й радіовиробництво в Україні сьогодні? Дізнайтеся більше за лаштунками Суспільного радіо, звідки виходять в ефір всеукраїнські радіоканали UA: Українське радіо, UA: Радіо Культура та UA: Радіо Промінь.

Під час екскурсії ви:

  • відвідаєте будівлю Українського радіо за адресою: вул. Хрещатик, буд. 26;
  • побуваєте в ефірній студії, щоб відчути себе ведучим і радіожурналістом;
  • завітаєте до центральної апаратної — серця радіомовлення — та дізнаєтеся, скількома мовами звучить Суспільне радіо;
  • будете досліджувати історію в Музеї радіо, експозиція якого розповідає про майже столітню історію розвитку радіожурналістики України;
  • довідаєтеся, як здійснюється сучасне радіовиробництво, а також про тенденції його розвитку.

Замовляйте екскурсію в зручний для вас час за посиланням.

Вартість екскурсії:

  • для груп від 5 до 15 відвідувачів: 80 грн — дорослі, 40 грн — діти;
  • від 1 до 5 відвідувачів: 150 грн — дорослі, 100 грн — діти.

Оплатити послуги слід заздалегідь за реквізитами. Отримувач коштів: ПАТ «НСТУ», код ЄДРПОУ: 23152907, рахунок: 26003924423030, назва банку: АБ «УКРГАЗБАНК», код банку (МФО): 320478. Призначення платежу: «Музей радіо».

До зустрічі на Українському радіо на Хрещатику, 26.

Забронювати

Січень 31, 2020

Групова екскурсія телецентром «Олівець»

групова

Телецентр “Олівець” – 24-поверховий хмарочос унікального телевізійного комплексу, збудований і пристосований спеціально для телевізійного мовлення. За роки діяльності тут народилися сотні програм та мільйони годин телерадіофірів. Тут розташований головний офіс UA: Суспільне мовлення - суспільного мовника України, який налічує більше 1500 працівників.

Під час групової екскурсії телецентром "Олівець" ви познайомитесь із історією телебачення в Україні та сучасним телевиробництвом.

Під час екскурсії ми відвідаємо:


Тривалість екскурсії 1,5 години.
Вартість екскурсії: 80 грн - дорослі, 40 грн - діти.

За бажанням ця екскурсія може включати відвідування оглядового майданчика - даху 97-метрового телецентру. Вартість такої екскурсії: 140 грн - дорослі, 80 грн - діти.

Оплата послуг здійснюється за реквізитами заздалегідь або на місці, через термінал ПриватБанку.

Увага! Групова екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи від 5 до 25 відвідувачів. Вказуйте зручні для вас дату та час в реєстраційній формі на грудень за посиланням:
http://bit.ly/group_tour_ua

До зустрічі у світі телебачення у телецентрі "Олівець" на вул. Юрія Іллєнка, 42.

Забронювати

Січень 31, 2020

Індивідуальна екскурсія телецентром «Олівець»

індивідуальна

Телецентр «Олівець» – 24-поверховий хмарочос унікального телевізійного комплексу, збудований і пристосований спеціально для телевізійного мовлення. За роки діяльності тут народилися сотні програм та мільйони годин телерадіофірів. Тут розміщений головний офіс UA: Суспільне мовлення — суспільного мовника України, який нараховує понад 1500 працівників.

Під час індивідуальної екскурсії телецентром «Олівець» ви дізнаєтеся про історію телебачення в Україні й сучасне телевиробництво.

Відвідаєте:

  • Музей телебачення,
  • одну з 10 студій,
  • оглядовий майданчик — дах 97-метрового телецентру — однієї з найвищих будівель міста Києва, де побачите унікальну панораму Києва.

Тривалість екскурсії 1,5 години.
Вартість екскурсії: 150 грн — дорослі, 100 грн — діти.
Оплата послуг здійснюється за реквізитами заздалегідь або на місці через термінал ПриватБанку.

Увага! Індивідуальна екскурсія відбувається за попереднім замовленням та проводиться для групи до 5 відвідувачів.
Зазначайте зручні для вас дату та час у реєстраційній формі на грудень за посиланням.

До зустрічі у світі телебачення в телецентрі «Олівець» на вул. Юрія Іллєнка, 42.

Забронювати

Якщо маєте запитання, поставте їх

за номером (044) 489 39 05 або у фейсбук