Радіо Промінь за підтримки Сухопутних військ Збройних сил України представляє проєкт «Голосові». У ньому військові Сухопутних військ ЗСУ діляться власними думками й висловлюють їх через обрані пісні, які слухають у вільний від служби час. Слухайте новий проєкт в ефірі Радіо Промінь з 19 травня з понеділка по п’ятницю о 14.10. Перший сезон буде мати 9 випусків.
Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап.
Проєкт «Голосові» про пісні, які слухають військові, пісні, що викликають переживання та створюють єдиний емоційний простір. Голоси тих, хто на передовій, поєднаються з піснями, які вони люблять слухати, — так слухачі Радіо Промінь зможуть дізнатися що мотивує, тригерить, а що допомагає триматися нашим захисникам.
Учасники проєкту коротко розповідають про себе: де і як довго служать, коли під час служби у них є час послухати музику — які українські композиції вони обирають і чому, які українські пісні їх мотивують, заряджають, морально підтримують, а також яку українську пісню вони хотіли б увімкнути на радіо й чому.
Виконавчий продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко каже, проєкт «Голосові» — про музику війни й життя, такий собі мікс відчуттів. Це унікальні ролики хронометражем 5–7 хвилин, в яких військові розказують про свої музичні смаки.
«Військові здебільшого мовчать про побачене, пережите і про майбутнє, але музика — універсальна комунікація. Тож цей проєкт дасть можливість їм висловитись, а нам — почути їхні думки та зрозуміти, що всі ми таким чином маємо “чути війну” й підтримувати одне одного», — пояснив Яковенко.
Ідея створити радіопрограму чи подкаст, присвячений військовослужбовцям, ще у 2023-му спала на думку Данилу Хомутовському — військовослужбовцю й комунікаційнику Першого центру інформаційно-комунікаційної підтримки командування Сухопутних військ ЗСУ. А коли він мобілізувався до лав Збройних сил України й став відповідати за комунікації з радіостанціями, то вирішив втілити цей задум у життя.
За словами Данила, ідея програми викристалізувалася в синергії роздумів та обговорень з музичним продюсером Радіо Промінь Віталієм Климовим, а після знайомства з виконавчим продюсером Радіо Промінь Максимом Яковенком домовились про деталі виконання проєкту.

«Мої думки отримали потужну мотивацію. Ідея полягала в тому, щоб за допомогою української музики й прямої мови передати слухачам відчуття і стани, які проживають наші захисники й захисниці та розділити це з ними, адже кожен українець так чи інакше відчуває вплив війни і в будь-який момент може стати до лав Сил оборони», — розповів Хомутовський.
Він мав знайти військовослужбовців, які погодяться взяти участь у проєкті й запишуть свої голосові відповіді.
«Версій пілоту проєкту було декілька. Я відразу зрозумів, що це гарна ідея, бо вийшла дуже емоційно заряджена програма, яка мотивує та підтримує, а оцінювати, звісно, будуть слухачі. Вся творча робота дуже важлива, і вона прекрасно зроблена», — поділився військовослужбовець.
Тож запрошуємо вас з понеділка, 19 травня, слухати новий проєкт «Голосові» від наших військових на хвилях Радіо Промінь та в мобільному застосунку suspilne.radio й на сайті ukr.radio.
З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного Мовлення можна ознайомитися тут.
Радіо Промінь — найперша музична радіостанція України. За форматом — музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.