Новини компанії

Листопад 21, 2023

Сергій Кривошея та Нікіта Тітов проведуть онлайн-семінар у Марафоні креативної стійкості

Суспільне Мовлення в межах партнерства з Молодіжним центром ефективних комунікацій інформаційно підтримає XI Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший Погляд» і долучиться до його ініціативи — «Марафону креативної стійкості».

24 листопада о 17:00 у межах Марафону відбудеться онлайн-семінар відомого художника-плакатиста й ілюстратора Нікіти Тітова та керівника управління аудіовізуального промо Суспільного Сергія Кривошеї — «С + Т. Два корисні кейси». Креатори розкажуть учасникам проєкту про: 

  • досвід створення спільних проєктів до Дня Незалежності та Дня захисників і захисниць України; 
  • основні критерії оцінки якісної соціальної реклами та її особливості під час війни; 
  • типові помилки при створенні соціальної реклами; 
  • креативні ідеї у ціннісному вимірі стійкості і єднання.

Нагадаємо: нещодавно моушн-дизайнери Суспільного Микита Ласточкін, Юрій Мордвінов, автор ідеї, режисер Сергій Кривошея, автор текстів Роман Бабко та художник Нікіта Тітов реалізували два спільні проєкти — серію з п’яти анімованих роликів до Дня Незалежності України в межах кампанії «Цінуємо як ніколи» та анімований ролик до Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, який вийшов на цифрових і телевізійних платформах Суспільного.

Читайте також: «Репортер» — конкурс для майбутніх журналістів за підтримки Суспільного

Організатори нагадують, що загалом у межах Марафону передбачається проведення інтерактивних лекцій, воркшопів і майстер-класів від українських топкреаторів, завдяки яким молодь дізнаватиметься про цікаві проєкти й навчатиметься практичних кейсів наживо з провідними фахівцями креативних індустрій.

А ще в учасників заходу буде можливість позмагатися за приз від Нікіти Тітова за найкреативнішу ідею для продовження 5 роликів, створених до Дня Незалежності у межах спільного проєкту з Суспільним Мовленням. 

Зареєструватися для участі в «Марафоні креативної стійкості» можна тут.

Додамо: щомісяця — до 31 березня 2024 року — у межах марафону відбуватиметься два семінари, завершить марафон у квітні 2024 року фестиваль «Інший погляд». 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.