Новини компанії

Вересень 29, 2023

Концерти «Культурного десанту» — за інформаційної підтримки Суспільного

Коля Сєрга, Саша Чемеров, SKOFKA, Міша Крупін, Василь Байдак, Фіолет, Мойсей Бондаренко, Мирослав Кувалдін, Лера Мандзюк та інші виконавці — 30 вересня та 1 жовтня у Києві відбудуться два благодійні концерти об'єднання українських митців «Культурний Десант». Суспільне Мовлення   інформаційно підтримає музичну подію. 

Команди Радіо Промінь та Суспільне Культура побувають на концертах і підготують про них матеріали. Інтерв'ю з учасниками музичного дійства можна буде подивитися на ютуб-каналі Суспільне Культура, а текстову версію розмови — прочитати на сайті Суспільне Культура. 

Читайте також: Мюзикл «Тигролови» від Національної оперети — на Радіо Культура

Цього разу представники й резиденти «Культурного Десанту», кожен із яких побував із виступами на фронті або й служить там, зберуться на два дні. На публіку чекатимуть виступи артистів та благодійний аукціон від Василя Байдака.

За словами організаторів, кошти з концертів та благодійного аукціону передадуть на фронтову діяльність «Культурного Десанту», підтримку українських захисників та організацію концертів для військових на фронті. 

Загалом за час діяльності «Культурного десанту» митці провели понад 2,5 тисячі концертів на лінії фронту, у військових шпиталях і деокупованих містах. Крім цього, ініціювали низку мистецьких та освітніх проєктів, спрямованих на культурне відновлення країни, налагоджували культурні мости між військовими та цивільними.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.