Новини компанії

Вересень 29, 2023

Суспільне Мовлення — медіапартнер ветеранського форуму «Коло Побратимів»

30 вересня та 1 жовтня у Моршині Львівської області відбудеться Всеукраїнський ветеранський форум «Коло Побратимів». Суспільне Мовлення — інформаційний партнер події. 

Одна з головних ідей події: ветерани — це авангард відбудови України, розвитку економіки та безпеки країни після нашої перемоги.

На форумі представники громадського сектору, місцевих громад, реабілітаційних центрів Львівської, Волинської, Івано-Франківської областей, Києва, Чернігова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра та інших міст спільно з ветеранами й волонтерами протягом двох днів обговорять правовий супровід, соціальну реінтеграцію,  психологічну й медичну реабілітацію; освітню та професійну адаптацію ветеранів і членів їхніх сімей.

Читайте також: Суспільне інформаційно підтримає форум «Освіта Дивосвіту»

У межах партнерства команди Українського Радіо, телеканалу Суспільне Культура, Радіо Культура та національної мережі місцевих каналів поспілкуються з організаторами й учасниками про те, як повертати ветеранів до цивільного життя, як цьому мають сприяти органи державної влади, зокрема на місцях. Журналісти запросять їх до студії й долучать включеннями під час прямих ефірів. 

Більше про програму форуму 30 вересня о 12:07 наживо розкажуть організатори форуму в ефірі інформаційного випуску «Сьогодні. Вдень» Українського Радіо.

Журналістка та ведуча Наталія Грабченко днями в ефірі Радіо Культура поспілкувалася з учасницею форуму, волонтеркою, парамедикинею добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри», авторкою книжок «Глухота», «Розстрільний календар», «Тюремна пісня» Оленою Герасим’юк та співорганізаторкою форуму Галиною Плачиндою. Розмову можна послухати за посиланням. Про ветеранський рух в Україні, важливість привернення уваги суспільства до проблем ветеранів говорили з організаторами й учасниками в ефірі телеканалу Суспільне Культура.

Крім того, у програмі події — футбольний матч між моршинською командою «Скала» і учасниками форуму, виступ ветеранів-літераторів, заняття з арттерапії, відкриття фотовиставки ветерана, громадянина США Стіва Андре та вистава Національного театру імені Марії Заньковецької «Життя P.S.» за книгою легендарної ветеранки Валерії Бурлакової. 

Серед спікерів форуму: Масі-Мустафа Найєм, український адвокат, військовослужбовець ЗСУ, правозахисник, засновник громадської організації «Принцип», що займається правозахистом військових; Юрій Гудименко, голова громадської організації «Українське об’єднання Мрія», військовослужбовець ЗСУ, громадський діяч, блогер; Олена Живко, голова Ради Всеукраїнської громадської ветеранської організації «Об’єднання добровольців»; Андрій Віленський, медичний директор центру Superhumans та інші. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.