Новини компанії

Січень 31, 2023

Чим дивуватиме «Artилерія» у третьому сезоні? Перший випуск — уже на ютуб-каналі Суспільне Культура

Наприкінці січня на ютуб-каналі Суспільне Культура стартував третій сезон проєкту «Artилерія» — про творчу молодь, що протистоїть російській агресії на фронті, у культурній та волонтерській сферах. Чим дивуватиме новий сезон проєкту та хто став героєм першого епізоду — читайте далі.

«Так сталося, що більшість героїв наших попередніх сезонів так чи інакше дотичні до музики, й сама "Artилерія" стала асоціюватися і впізнаватися в комʼюніті як проєкт про молодих музикантів. Тому ми вирішили, що цей сезон ютюб-шоу "Artилерія" буде акцентувати тільки на музичній сфері. А саме на так званих "фрешменах", які відкрились масовому слухачу з початку повномасштабного вторгнення росії до України, та на поки маловідомих, але перспективних музикантах. Наша мета — показати глядачам, наскільки широкою та різноманітною за жанрами є українська інді-сцена», — розповіла Анна Погребна, шеф-редакторка соціальних мереж Суспільного.

За словами авторки проєкту Юлії Ткачук, в цьому сезоні планується вісім історій про нових чи маловідомих артистів, які мають всі шанси отримати увагу широкої публіки.

«Новий сезон проєкту "Artилерія" фокусується довкола талановитих молодих українських музикантів, які досі перебувають в андеграунді, або ж яких масовий глядач почув минулого року. Нове покоління української музики — незалежне від радіоротацій та телеефірів, сміливе й саме проштовхує собі шлях до свого слухача. Таких музикантів і прагне розкрити "Artилерія". Окрім основних випусків, проєкт уже традиційно готує два спецепізоди, де запрошені гості обговорюватимуть актуальні проблеми й виклики у музичній індустрії та в українській культурі загалом: "байрактарщину", засилля російської музики, вдалі та невдалі музичні кейси», — додала Юлія Ткачук.

Читайте також: Новий сезон «Культури на часі» стартує в оновленій студії

Герой першого епізоду нового музичного сезону «Artилерії» — Гоня. У новому епізоді ви дізнаєтеся, хто це та чим йому не вгодили Kalush і лейбл ENKO. Також — як минув перший сольний концерт у Львові та як війна повністю змінила план музичних релізів Ігоря. 

Авторка проєкту «Artилерія»Юлія Ткачук, відеографка соцмереж Суспільне Культура, в команді також: Марія Тучка — графічна дизайнерка, Ніка Назаренко — дизайнерка анімації, Олексій Мацкевич, Антон Гудков — відеографи редакції соцмереж. 

Підписуйтеся на ютуб-канал Суспільне Культура, щоб не пропустити наступні відеоінтерв'ю з творчою молоддю в проєкті «Artилерія».

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.