Новини компанії

Травень 24, 2022

Допомога членів ЄМС робить нас сильнішими — Суспільне на Media Summit 2022

У понеділок, 23 травня, Тетяна Сірук, заступниця директора департаменту закордонного співробітництва Суспільного, виступила на Media Summit 2022, цьогорічна тема якого «Формуємо майбутнє суспільних мовників». 

Читайте також: Військові обмеження й доступ до інформації на тимчасово окупованих територіях — Микола Чернотицький про роботу Суспільного під час війни

Тетяна Сірук розповіла про роботу Суспільного після повномасштабного вторгнення росії на територію України, особливості організації роботи у воєнний час та подякувала Європейській мовній спілці* за підтримку. 

«Безумовно, ми високо цінуємо підтримку членів ЄМС у розв’язанні багатьох питань: ретрансляція теле- та радіопрограм Суспільно для тимчасово переміщених українців; додаткові програми, присвячені ситуації в Україні; створення спеціального контенту для тимчасово переміщених українців; технічна допомога з обладнанням; велика кількість концертів зі збором коштів по всій Європі, а також спеціальні програми, присвячені українським дітям. Допомога членів ЄМС робить нас сильнішими й наближає до перемоги!», — зазначила Тетяна Сірук

Також мовники з усієї Європи обговорили стратегію розвитку телебачення, радіо та цифрових платформ для ефективної комунікації з аудиторією наступні роки.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі Перший, а в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить 8-годинний міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив».

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

Нагадаємо, Українське Радіо мовить в середньохвильовому діапазоні на території всієї країни. У населених пунктах, де немає FM-частоти, або в разі збоїв у її роботі, перемикайте приймачі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах 1278 кГц873 кГц1404 кГц та 657 кГц. А середні хвилі Радіо Балтійська хвиля покривають мовлення у країнах Західної Європи до Португалії, країни Північної Європи, європейську частину росії.

Усі канали Суспільного радіо слухайте в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio. З 13 березня в мобільному застосунку «Дія» стала доступною функція «Дія Радіо». Відтепер можна безоплатно та цілодобово слухати ефір Українського Радіо у мобільних телефонах.

З 17 березня в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — щобудня увечері команда регіонального мовлення готує 8 годин прямого ефіру, новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій.

Також з 15 квітня OTT-платформи oll.tv та MEGOGO.NET почали показувати Перший, Суспільне Культура та Суспільне Львів в HD-якості.

* Європейська мовна спілка (European Broadcasting Union) — найбільша у світі професійна асоціація телерадіомовників, яка налічує 116 організацій у 56 країнах. ЄМС є організатором міжнародних телевізійних конкурсів, зокрема Євробачення, а також виступає розпорядником ліцензій на трансляцію чемпіонатів світу з футболу, турнірів УЄФА (Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Суперкубок УЄФА, Чемпіонат Європи з футболу), зимових та літніх Олімпійських ігор, ралі «Дакар» й інших світових подій.